Adresa

V Úvalu 1/84, Praha
Centrum pro poruhy polykání, Fakultní nemocnice v Motole

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
3 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Zalehlé ucho

Byla jsem na orl v Italské, kde momentálně paní doktorka Jašková ošetřuje a byla jsem nadmíru spokojená s jejím přístupem (jelikož jsem na uši a doktory hrozná hysterka :D). Když jsem jí řekla jak moc se bojím tak byla chápavá a velice jemná, řekla mi, že mám v uchu špunt a že uděláme výplach. Poprosila sestřičku, že když se tak bojím, tak aby mi dala dětskou stříkačku na výplach (trochu se mi smály, ale to mi dost pomohlo, abych překonala aspoň trochu strachu), výplach trval asi tak 2 minuty - obou uší a bylo hotovo. Myslím, že by byl i rychlejší, kdybych nebyla tak vystresovaná.:D Za mě určitě výborná doktorka, která je chápavá a trpělivá.:D Doporučuju všem strašpytlům jako jsem já!:)))


Ověřeny pacient

Potvrzuji beze zbytku předcházející komentář, doplňuji, že v ordinaci je i velmi milá a sympatická sestřička. Byla jsem unešena z toho, jak ohleduplné a přitom profesionální, může takové vyšetření na ORL být. Děkuji a všem doporučuji :) Tereza Vojtová


Ověřeny pacient

Z přístupu této lékařky jsem přímo nadšená. Velmi příjemná, vnímavá, ohleduplná. Vždy mě důkladně vyšetřila, před každým vyšetřením/zákrokem informuje, co bude dělat, jestli to bude nepříjemné nebo ne, případně ať jí dáte vědět. S léčbou jsem také moc spokojená. Celkově naprostá spokojenost a velmi doporučuju.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti