V Úvalu 1/84, Praha
Centrum pro poruhy polykání, Fakultní nemocnice v Motole (mapa)

Umístění: jiné místo Zalehlé ucho

Byla jsem na orl v Italské, kde momentálně paní doktorka Jašková ošetřuje a byla jsem nadmíru spokojená s jejím přístupem (jelikož jsem na uši a doktory hrozná hysterka :D). Když jsem jí řekla jak moc se bojím tak byla chápavá a velice jemná, řekla mi, že mám v uchu špunt a že uděláme výplach. Poprosila sestřičku, že když se tak bojím, tak aby mi dala dětskou stříkačku na výplach (trochu se mi smály, ale to mi dost pomohlo, abych překonala aspoň trochu strachu), výplach trval asi tak 2 minuty - obou uší a bylo hotovo. Myslím, že by byl i rychlejší, kdybych nebyla tak vystresovaná.:D Za mě určitě výborná doktorka, která je chápavá a trpělivá.:D Doporučuju všem strašpytlům jako jsem já!:)))

Potvrzuji beze zbytku předcházející komentář, doplňuji, že v ordinaci je i velmi milá a sympatická sestřička. Byla jsem unešena z toho, jak ohleduplné a přitom profesionální, může takové vyšetření na ORL být. Děkuji a všem doporučuji :) Tereza Vojtová

Z přístupu této lékařky jsem přímo nadšená. Velmi příjemná, vnímavá, ohleduplná. Vždy mě důkladně vyšetřila, před každým vyšetřením/zákrokem informuje, co bude dělat, jestli to bude nepříjemné nebo ne, případně ať jí dáte vědět. S léčbou jsem také moc spokojená. Celkově naprostá spokojenost a velmi doporučuju.