Alexandra Říhová, psycholog Praha

Alexandra Říhová

Psycholog Více

15 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Stratovská 5/107, Praha
Ambulance klinického psychologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

M
Umístění: Ambulance klinického psychologa Jiný

Po letech jsem se znovu vrátila k paní doktorce, tentokrát s mnoha fyzickými problémy, jako byly časté bolesti hlavy, tik v oku, špatný spánek, ale co bylo nejhorší, že se mi čím dál častěji stávalo, že jsem nemohla dýchat...úplně se mi stáhlo na hrudi a nemohla jsem dýchat....v té chvíli jsem si uvědomila, že to takhle není v pohodě a že musím něco se sebou udělat. Zahájily jsme spolu znovu práci na mojí "duši" a po půl roční terapii jsem musela konstatovat, že se mi daleko lépe dýchá... dotkly jsme se několika zásadních témat....o kterých jsem ani nevěděla, že jsou vlastně problém na kterém je potřeba pracovat. Má velmi citlivý přístup a za to jsem ji moc vděčná. A vůbec bych řekla, že se ve svém těle teď cítím daleko lépe :-)


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulance klinického psychologa

Paní magistra Říhová je mimořádná terapeutka. Její péče je maximálně profesionální, přitom neustále tady a teď pro Vás, lidská, empatická a také tak akorát rázná. Jednoduše vynikající. Každá společná hodina byla pro mně velmi obohacující. Bylo to to nejlepší, co jsem v životě pro sebe udělala. I tímto způsobem bych ráda ještě jednou poděkovala.


K
Ověřeny pacient

Před pár lety jsem náhodou dostala kontakt na paní magistru Říhovou. Jedna z nejlepších náhod mého života! Těch mnoho měsíců (let) terapie nebylo jednoduchých, často plných velmi těžkých momentů, ale rozhodně se vyplatily. Šlo o moji druhou terapii a musím napsat, že Mgr. Říhová je naprosto skvělá terapeutka i žena. Nejde o kompliment, nýbrž o konstatování faktu. Jsem ji vděčna za kvalitu svého života a slovy není možné vyjádřit mé "děkuji".


P
Ověřeny pacient

Mel jsem to stesti navstevovat pani Rihovou cca rok. Behem tohoto casu jsme se dotkli mnohych temat v ramci terapie a postupnou praci jsme odbourali fyzicke symptomy jez mne velmi omezovaly. Jeji pristup byl velmi profesinalni a citlivy. Vse zalozeno na vzajemne duvere jez si umi ziskat. Jako terapeutistka je vyborna a musm ji doporucit.


Ověřeny pacient

K paní Říhové mne poslala paní doktorka z rehabilitace, protože se mi nelepšilo tzv. Zamrzlé rameno. Protože duše a tělo spolu souvisí uvolnilo se mi nejen rameno, ale jako bonus se mi uvlolnila i duše. Je mi po delší době opravdu fajn a myslím, že na tom má terapie u paní Říhové značný podíl. Pro ni nejste jen další pacient, ale jedinečný člověk, kterému se snaží pomoci. U mne naprostá spokojenost.


J
Ověřeny pacient

Díky terapiím paní magistry Říhové se mi postupně změnil život k lepšímu. Pomohla mi vyrovnat se s minulostí, přestat se jí bát a hlavně přijmout sama sebe. Nyní jsem schopná vnímat svět kolem sebe a užívat si ho. Je to pro mě obrovská změna, jsem konečně šťastná a její terapie mohu jen doporučit. Bylo to nejlepší rozhodnutí.


R
Ověřeny pacient

Terapii paní magistry Říhové jsem podstupovala přes rok a nesetkala jsem se s žádným vnucováním názorů ani necitlivým přístupem. Byla vždy velmi profesionální, empatická i vstřícná. Myslím, že není nutné (ani běžné), aby terapeut klienta detailně seznamoval se svým postupem. Mně paní magistra za ten rok velmi pomohla. Utřídit si myšlenky, překonat některé zažité přístupy a schémata chování, která mě omezovala a způsobovala zbytečná traumata. Ale terapie není vždy jednoduchá záležitost a člověk se necítí vždy příjemně. Důležité ale je, aby měl ke svému terapeutovi důvěru a musím říci, že tu já jsem k Mgr. Říhové měla a ona mne nikdy nezklamala,.Pokud bych někdy znovu potřebovala pomoc psychologa, obrátím se na ni.


R
Ověřeny pacient

paní doktorka Říhová mi moc pomohla.Teď když jsem ukončila po dvou letech terapii se cítím jako jiný člověk.Na spoustu věcí v mém životě jsem si mohla díky její terapii udělat zdravý názor. Překonala jsem strach z budoucnosti a mám pocit,že teď už bude vše jen dobré a že všechno co si dám jako cíl zvládnu. Její přístup je podle mého názoru perfektní. Nikomu nic nevnucuje,jen řekne na věc jiný názor nezúčastněného člověka a tím člověka donutí přemýšlet i jinak a ne jen jedním zaslepeným směrem. Zpočátku to není jednoduché,někdy bych řekla až nepříjemné,protože se musíte hrabat v myšlenkách,které nejsou pro vás příjemné,často jsou hodně bolestivé,ale chce to vydržet a bude líp. S postupem paní doktorky jsem hodně spokojená a jestli se v mém životě objeví zase nějaký problém určitě se na ní s důvěrou obrátím. Renata


Z
Ověřeny pacient

pani doktorka Rihova mi v kritickom obdobi mojho zivota pomohla tak, ako napr. antidepresiva, ktore dlhodobo uzivam, nikdy nemohli. som rada, ze som ju nasla. jej pristup a terapia boli citlive a dobre zvolene. otvorila mi mnoho dveri do roznych sucasti zivota, ktore som mala zablokovane a neverila som, ze ich este niekedy otvorim. momentalne som vyrovnana osoba, ktora stoji nohami pevne na zemi a je sama zodpovedna za svoj zivot.


J
Ověřeny pacient

Podstoupení dlouhodobé terapie u p. Říhové bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Skvělé postřehy, vynikající výsledky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti