Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Jsem velmi ráda, ze me právě pan doktor operoval. Je to skvělý lékař. Je vstřícný, pečlivý a chápavý. Nic nepodceňujte a o paciente se dobře stará. Je dochvilný a jeho přístup je na profesionální úrovni. Všem pana doktora doporučuji. Chci vam pane dotore poděkovat za vaše dobre srdíčko

Umístění: Ordinace Jiný

Dobry den,prave jsem byl propusten do domaci pece po operativnim zakroku septoplastiky a mukotomie.MUDr. Ales Pernica provedl naprosto profesionalni praci vcetne vysetreni a pooperacni pece. Rad bych touto cestou podekoval nejen panu doktorovi ale i vsem ochotnym a milym doktorum,sestrickam a osetrovatelkam kteri se nejen o me starali. S velkym Diky Jaroslav Ricka

Umístění: Ordinace bolest v krku a dutin

Pan doktor mě sice vyšetřil, doporučil ,,spray"do krku a léky proti bolesti , ale choval se ke mě arogantně a zpochybňoval mé potíže.Příště navštívím jinou ordinaci.

Umístění: jiné místo

Na pohotovost ORL do VFN jsem vyrazila s tříletým dítětem, které bolelo ouško. Pan doktor nebyl nejprve asi hodinu k nalezení. Když se dostavil, nestála jsem mu ani za to, aby mi odpověděl na pozdrav. Dítě vyšetřil, neřekl ani slovo a začal psát do počítače. Až na mé dotazy, co bude s bolavým ouškem mi stroze řekl, že synovi napíše kapky. Sestra nebyla o mnoho lepší.

Umístění: Ordinace Zlomenina, otok

Doktor Pernica mi udělal před vánoci další, v pořadí již 3 vyšetření na VFN ORL.
Naprosto totožné jako předchozí s naprosto totožným výsledkem. Deformita, fraktura,hypertrofie... opět to bolelo, protože místo kamery v gumovém bovdenu mají železou tyčku.

Nezapsal, žádné pokračování, jako nikdo předním, kdy mám přijít, nenasadil, žádnou léčbu, ani termín operace. Nahodit s ůsměvem, že mohu brát klidně hormonální kapky(např.Avamys) do konce života, že rekonstruují ORL VFN na půl roku do června.
Pro dotkoru Endokrinologie přípustné brát dlouhodobě hormonální léky(Avamys).
Navíc nechápu, jak mi měli kapky pomoci s okotem, kdy nemohu mít ani p.brýle.

Po novém roce jsem se tedy přišel zeptat co s tím? Vyjádřil se jako, že jsme to probrali. Předchozí doktoři neměli snahu předepsat ani ty kapky a Avamys mám z obvodu, které ale neřeši zevní otok.
Říkal, že nemocnice je v rekonstrukci uzavřena na půl roku nicméně on operuje vesele dále.
Nařkl, mě, že v ně nemám důvěru, i když moje přítomnost dokazovala opak.
Dotázal jsem se proč mě nechají tak dllouho čekat(od března 2017), návštěvy nikam nevedou a moje neznámá ošeřující lékařka VFN ORL co ani nevím kdo je a jak vypadá se mi vyhýbá.

Na to odešel pryč, nechal na stole dokumentaci lidí, neodhlásil se z PC a z křesla jsem si na monitoru 1/4 hodiny pročítal co nechal otevřeno. Přišel po 20 minutách a prohlásil, že ve mne nemá důvěru a neošetří mě, písemně mi to odmítl dát.

Děkuji panu doktorovi Pernicovi za péči kterou mi poskytuje a to i nad rámec svých lékařských povinností.

Byl jsem na vyšetření kvůli bolesti v uších. Pan doktor byl velice ochotný a předepsal mi léky které mi velice pomohly. Doporučiji.

Po operaci nosní přepážky. Při vstupní prohlídce se mi doktor Pernica představil, vyšetřil mě a zákrok uspokojivě vysvětlil. Po operaci se zajímal o aktuální stav a doporučil postup po zákroku. Navzdory drobným pooperačním problémům a bolestivému zákroku trpělivě komunikoval a vysvětloval zvolený postup.

Po zásahu pana "lékaře" manželce čtyři dny krvácelo z ucha a v současné době velmi špatně slyší. Uvažujeme o podání žaloby!