FNKV KPCH
Šrobárova 50, Praha

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Vynikající chirurg, velice laskavý a skromný chlap. Operoval 4 členy naší rodiny a pár přátel a všichni jsme nadšení. Moc Vám děkuji pane docente! Eliška

skvělý empatický člověk

Velmi se divím arogantním hodnocením, docenta Nejedlého jsem dvakrát poznala jako vynikajícího plastického chirurga, zákroky téměř bez modřin, jizvy neviditelné, ani kosmetička nepozná, že jsem měla upravená oční víčka. Co se týče ohledně jeho chování, je to absolutní nesmysl, chová se jako naprostý profesionál se zájmem o pacienta. Mohu jen vřele doporučit a k nikomu jinému už bych nešla.

Je to vynikající odborník na plastickou chirurgii prsu po ablaci.Jsem jeho pacientka a všichni chirurgové ,kteří viděli mé prso po Tram-laloku jsou uchvácení. Mohu chodit na nuda pláž a nemusím se stydět za svoji nemoc.

Nejlepší lékař jakého znám ,byla jsem u něho již 6x a vždy odcházím spokojená,jak s výkonem tak i s p.doktorem.Ten kdo viděl mou platiku tak je v úžasu a nikdy takovou práci neviděl!Ještě jednou mu děkuji a celému týmu také za dobře odvedenou práci!Všem doporučuji!!!

nemyslim,ze vase nazory jsou tak drasticke,me osobne velice pomohl vzdy jsem byla s jeho praci spokojena a rekla bych az nad miru spokojena.Panu primari moc dekuji za jeho skvele odvedenou praci,diky ktere ted muzu fungovat a verte,ze amputace neni lehky zakrok je tam opravdu potreba zkuseny lekar a to p.primar Nejedly je diky i celemu kolektivu a rehabilitacni p.Vere Vlckove za jeji skvele odvedenou praci s pozdravem Vladka

Hrubý, arogantní, naprosto bez empatie. Asi vynikající chirurg, ale chování tak hrozné, že bych k němu již nikdy nešla. Hrubý i k vlastnímu personálu. I slovo léčí. Divím se zaměstnavateli, že to toleruje.