Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Vojenská nemocnice Brno
Zábrdovická 3, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Vojenská nemocnice Brno Jiný

Do nemocnice jsem se dostal s akutním zánětem slepého střeva. Operace byla komplikovanější a dost mne v nemocnici potrápili, ale přístup pana doktora byl velmi vstřícný a včetně sestřiček se mne vzorně starali, tak bych jim chtěl poděkovat.

P
Ověřený profil
Umístění: Vojenská nemocnice Brno chirurgické vyšetření

Velmi příjemný,empatický,ochotný a trpělivý lékař. Měla jsem obavu byt´ jen z konzultace,ale po pár minutách konverzace s tímto panem doktorem jsem zjistila,že zcela zbytečně. Opravdu je velmi poskromno v dnešní době takovýchto lékařů.

I
Ověřený profil

Pan doktor je nejen výborný lékař, ale také člověk s dobrý srdcem. Po úrazu jsem se dostala do vojenské nemocnice, která je 300 km od mého bydliště. Byl prvním doktorem, který mě přijímal, vše mi vysvětlil, zajistil operaci v pátek ve večerních hodinách a v neděli mi pomohl se zajištěním odvozu. Je to anděl!


E
Ověřený profil

Výborný pán chirurg, koncom srpna ma operoval, a som spokojná, je tam síce jazva, ale nie taká strašná ako keby ma operovali u nás na Slovensku, dokonca aj posrandoval keď videl ako sa bojím, pretože to bola moja prvá operácia, proste úžasný prístup a ja mu ďakujem :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu