Alena Pekařová, otorinolaryngolog Praha

Otorinolaryngolog Více

Vinohradská 176, Praha
ORL a foniatrická ambulance

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL a foniatrická ambulance Kontrola sluchu u syna

Pani doktorka v tandemu se sestrou tvori opravdu natolik vyjimecny tym, ze me to primelo aktivne tento nazor sdilet. S velmi lidskym a prodetskym pristupem a opravdu rychle vysetrili synovi sluch. Ordinace je krasna, cista, s hrackami. Doporucuji vsem, kteri hledaji vhodneho lekare pro sve dite v tomto oboru.

O

Velmi dobrý přístup, našla příčinu mého chrapotu a poslala mě na jiné speciální vyšetření a povedlo se jí určit správnou příčinu mého chrapotu

Profesionál, ľudský prístup a cielená liečba, nie ako iní ORL, ktorí posielajú ľudí na trhanie mandlí a cpú do Vás antibiotiká.
Veľká spokojnosť, škoda, že takých ako Mudr. Pekařová není viac medzi lekármi.

Dnes sem paní doktorku navštívil se zalehlým uchem, paní doktorka mne okamzite vysetrila i osetrila, vse v naproste spokojenosti, profesionální i lidský přístup na jedničku. Mohu jedině doporučit jak pro dospele tak pro deti. Mirek M.

Paní doktorka, sice někdy nebývá ve zrovna dobré náladě, ale z odborného hlediska, jsem s ní byla vždy velmi spokojená. Trpěla jsme na časté rýmy a následné velmi nepříjemné záněty hlasivek. Paní doktorka mě jich dokázala na několik let zcela zbavit kombinací homeopatik a léků na podporu imunity. Teprve letos v zimě jsem po pěti letech poprvé dostala rýmu, což považuji za zázrak. Děkuji, myslím, že se brzy zase stavím :-)

Dr. Pekarova je naprosto neprofesionalni. Vse co ji zajima je jestli ji pojistovna proplati zakroky, ktere provadi, ale zdravi pacienta ji nezajima. Pokud si neni jista nejradeji Vas posle nekam jinam. Absolutne nedoporucuju. Hrozne chovani a pristup k lidem. Jde ji jen o penize :(

S touto paní doktorkou mám výborné zkušenosti jak já sama, tak můj malinký syn. Je profesionálka, je vidět, že jsme ve správných rukou. Rozhodně doporučuji!!

I já se musím přidat, k paní doktorce chodím už skoro dvacet let. A na ušní bych jinam nešla, i když to pro mě znamená cestu přes kus Prahy.
Paní doktorka je prostě báječná a odborník na svém místě!

Ráda bych se připojila ke všem kladným hodnocením. Mám chronické problémy s dutinami, paní doktorka byla první lékař, který k tomu přistupoval pečlivě a detailně, a který pro mě našel vhodné léky. Paní doktorku vřele doporučuji.

Naše velmi oblíbená paní doktorka:), přestože nám občas bodá do oušek.
Mám velmi ráda její jednání a přístup, zvláště k dětem, které bere přednostně, pokud to situace umožňuje. Pečlivost a komunikace je samozřejmostí, za nadstandard považuji homeopatickou léčbu, která nám hodně pomáhá s kašlem, když už nic jiného nezabírá.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, prosím o radu. Před měsícem jsem přišla za praktickým lékařem s bolestí polykání, oteklými mandlemi a čepy. Ihned mi dala antibiotika Bispen. Po dobrání posledního prášku (10 dní) se mi mandle do dvou dnu zase narostly a objevily se opět čepy. Paní doktorka nechala odebrat krev a výtěr z tonsil. (Krev v pořádku, krk- streptokok pyogens) Dala mi znovu ty samé antibiotika na 10 dní. Vždy se tonsily zlepšily a ke konci braní antibiotik zase postupně začaly zhoršovat. Po dobrání 2. ATB mi provedla znovu stěr a odebrala krev na EBV (stěr v pořádku, EBV prý zvýšené) Mononukleozu jsem již jednou prodělala. Odkázala mě na ORL lékaře. V době Covidu19 mi pan doktor pouze přes telefon zaslal e-recept na Klacid 500. Po do brání (7dní), krk není stále v pořádku. Mandle jsou stále nateklé a červené. Nezdá se, že by se zlepšovaly. Bolest není. Horečka není. Zkrátka žádný jiný problém. Denně si dělám priesnitzův obklad, kloktám slanou vodou, vystříkávám krk streptokillem, jím koncettrované céčku, jsem v naprostém klidu. ORL lékaři jsem volala, prý mám kloktat a přijít na kontrolu po Velikonocích..

Už jsem zoufalá. 27 dní v posteli s ATB a stále nejsem jako rybička.

Děkuji za Váš čas a odpověď.

Dobrý den,
    možná máte po boji s bacily jen přecitlivělý krk, ve kterém se pomnožily po třech antibiotikách bacilky,které normálně neškodí.
    Doporučila bych posílit slizniční mikrofloru např. GS Imunostimem a upravit pH krku např. Omeprazolem 20 mg na lačno.

MUDr. Alena Pekařová

• Dobry den, jiz 4 roky me trapi pocit ucpane jedne nosni dirky, nekdy vic nekdy min, v noci se budim a musim porad smrkat a k tomu mam pocit neustale jakoby tlak v te pulce hlavy, jako kdyz mate zalehle ucho, trosku hur na nej i slysim a trpim tinusem. Na orl mi jen pani doktorka koukla do nosu a ucha a ze tam nic neni a jinak nic. Muze to byt neco vazneho? Dekuji

Trpíte patrně poruchou funkce Eustachovy trubice, zkuste si před spaním nakapat se zakloněnou hlavou Olynt kapky a uvidíte, jestli se Vaše trable nezlepší. Pokud ano , léčí se to lokálními kortikoidy.