Ordinace PL pro děti a dorost
Zenklova 39/1545, Praha

Když mi zemřela lékařka z Mazurské,tak mi byla MUDr.Krausová doporučena sestřičkou. Jezdíme za ní z Čimic, přestože v blízkosti se lékaři najdou. Obě děti mají sníženou imunitu,alergici. Paní doktorka spolupracuje s MUDr.Planerovou-náš alergolog. Vždy měla přečtené zprávy, nikdy do nás nervala antibiotika,má CRP, když byl problém, tak nás poslala. Když se mi dcera stále nezdála, tak mne poslala na odběry atd. Celý život se pořád vzdělávala, chodila na různé semináře, měla přehled o novotách. Nyní šla do důchodu, což nás moc mrzelo, plánujeme třetí dítě. Zkoušela jsem najít ordinaci pediatra blízko Čimic,ale neuspěla jsem. Zde na těchto stránkách lékaři nemají moc dobrá hodnocení, ani mezi maminkami. Nová paní doktorka je moc příjemná, MUDr.Krausová občas dochází. Nenechala svou ordinaci napospas někomu cizímu. Zatím máme zkušenosti s novou lékařkou výborné-se synem tam jsme často.Je stejně příjemná, jako MUDr.Krausová. Sestřička taky skvělá.Tak budeme stále jezdit do Libně, přestože je to pro nás v případě nemoci daleko. Dobrých lékařů a odborníků je stále málo.

Naprosto úžasná lékařka, která nemá naprosto žádnou chybu.
Po první návštěvě, kdy synovi byl týden, jsem vůbec nevěřila, že existuje tak příjemná, milá, hodná a citlivá doktorka. Navíc si myslím , že je to člověk na tom správném místě. Vždy si dokáže s každým problémem poradit.

Velmi dobrá lékařka, zkušená, vychází dobře s pacienty i rodiči.

K pani doktorce Krausové jsem chodila sama jako dítě a co může být lepší reklamou, že jsem ji svěřila - byť jsem také lékařka - naše dvě děti do péče. Pani doktorka je moc milá a vždy se o nás postarala zodpovědně a lidsky. Mohu ji jen doporučit!

Úžasná doktorka i po letech poznává své pacienty a vždy se dá do řeči. Nic nenechala náhodě, vždy vše ochotně řešila.

Dobrá pečlivá lékařka, která ale zbytečně
nedělá z komára velblouda. Je na ní na první pohled vidět,
že má ráda děti. A to, bohužel, ani u dětských lékařů
není pravidlem.

Erudovaná lékařka s lidským přístupem! Láska k dětem je na ní vidět na první pohled a děti se jí nebojí...a to ani v případě, kdy se jedná o ne zrovna příjemné vyšetření. Přes to, že jsme se odstěhovali 30km za Prahu, stále (rádi) dojíždíme k paní doktorce. Fakt, že 5-ti letá dcera nemá z návštěvy lékaře nikdy strach, nám za to stojí ;-) Velmi kladně hodnotím také přístup sestřičky.

Paní doktorku Krasovou znám více jak 20 let. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. S dětmi to výborně umí, pro každého má vlídné slovo a děti se jí nebojí, což je nejdůležitější. Můj syn měl problémy od narození a paní doktorka mi sama volala a zajímala se, jak jsme dopadli na určitých vyšetřeních. Sama nám doporučovala a hledala ty nejlepší specialisty!!!Nikdy neměla problém, aby mi po telefonu poradila a domluvila se mnou termín vyšetření i mimo ordinační hodiny. Bohužel, moji synové už odrostli a tak už se s paní doktorkou nevídáme, ale stále na ni a na milou sestřičku moc rádi vzpomínáme. A moji synové chtějí se svými dětmi, (až je budou mít), chodit jen k paní DOKTORCE Krausové.

Doopravdy perfektní lékařka, vždycky nám pomohla (i když jsem třeba popletl ordinační hodiny). Má racionální přístup a zároveň ale není komisní a děti se jí nebojí.

Vyjímečná lékařka s citlivým přístupem a skutečnou láskou k dětem.Vždy mi dobře poradila.Velmi dobře hodnotím i čekárnu,kde pouštějí v tv pohádky a děti si příjemně jejich sledováním krátí dlouhou chvíli.Nerada bych opomenula také výbournou sestřičku pí.Bechyňákovou.která tvoří s paní doktorkou Krausovou dokonale sehranou dvojici.