Praktická lékařka
Mečířova 14, Brno

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Skvělá a zkušená paní doktorka. Výborná domluva. Děkuji.

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Paní doktorka je velice milá, vstřícná, již léta si cením její profesionality. V době covidu jsme komunikovaly hlavně telefonicky a mailem, za což jsem ráda - v této době odmítám čekat v přeplněných čekárnách a riskovat tak nejen své zdraví.

P. Doktorka mi pri tezke nemoci nepomohla neni se cemu divit kdyz me lecila po telefonu,pri dotazu po nekolika tydnech potizi a opravdu silnych bolesti kde mi byl doporucovan paralen mi byla vracena velice arogantni odpoved.
Kazdy telefonat jsem se citila,ze velmi obtezuji a bylo to velmi neprijemne jednani!

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Paní doktorka postrádá dostatek doktorské empatie. Snažila se mne "vyšetřit" mezi dveřmi s tím, že jsem ji vlastně obtěžovala svojí přítomností, bez jakéhokoli opravdového vyšetření mi sdělila, že jsem zdravá, doporučila mi bolesti zad řešit zakoupením Ibalginu, na který mám v kartě kontraindikaci a odeslala mne domů. S paní doktorkou jsem po letech a ráda rozvázala spolupráci, existují mnohem lepší lékaři. Děkuji za ně. Možná chce skrze řady důchodců uspět v politické sféře,ale tudy cesta nevede .

Umístění: Praktická lékařka ambulantní péče

Paní doktorka Alena Gruberová je nesmírně erudovaná lékařka, s mimořádným lidským přístupem k pacientům. Oceňuji ochotu naslouchat pacientům, precizní vyhodnocení diagnózy a skvělý přístup. Paní doktorka patří k lékařům, kteří umí léčit nejen nemoci, ale potěšit i duši pacienta. Velká úcta k paní doktorce je plně na místě.

Příjemná a pečlivá lékařka, která se snaží člověku vyjít vstříc (například pokud se nemůžete dostavit v ordinačních hodinách). S péčí jsem velmi spokojen.

Velice příjemná lékařka u které je celá naše rodina. Vždy milá a usměvavá, která Vás vyslechne a stanový diagnózu. Můžu jen doporučit.

Paní doktorka na nás po celá léta, co jsem k ní chodil, byla vždy milá a příjemná. Rychle u mě rozpoznala boreliózu a to už je co říct. Doporučuji.

Spokojenost po celá léta.

S pani doktorkou máme ty nejlepší skušenosti. Opečovává naši celou rodinu.
Mohu jen souhlasit se všemi kladnými hodnocníni. Chci jí i sestřičce moc poděkovat.