Praktická lékařka pro děti a dorost
Olšanská 7, Praha

Velmi nepříjemná lékařka, když bylo synovi 5 měsíců av pondělí mu začali teploty nad 39,tak naněm nic neviděla a ani neslyšela, kontrola za 5 dnů kdy syn měl stále stejně vysokou teplotu,přes týden jsem ji několikrát volala a ona neustále tvrdila že máme vydržet až do kontroly,až tedy po týdnu si nevěděla rady a poslala nás do nemocnice, tam mu zjistili že má zánět na plicích, 14 dnů bral antibiotika, a léky na ředění krve každý druhý den jsme do nemocnice jezdili na krev, pan primář se divil že tak malé dítě neposlala paní Bohdanecká do nemocnice dříve, od té doby jsme od ní odešly a nyní jsme velmi spokojeni s naší novou lékařkou ke které chodíme již několik let,jelikož nic nenechává náhodě,je milá, a hlavně profesionál.

Nepříjemná lěkařka!!

Zjevně se nic nezměnilo od dob, kdy jsem k této lékařce chodila jako dítě. Bála jsem jí, byla zlá, hrubá a k rodičům se chovala otřesně, až sprostě.
Často dávala najevo, že si choroby vymýšlíme, aby máma mohla zůstat na neschopence se mnou doma. Nebyla to samozřejmě pravda.
Nechápu, jak k ní někdo může chodit, když je možnost volby... Dříve bohužel nebyla.

Jako malá jsem z ní měla skoro až panickou hrůzu, je hrubá a nepříjemná a každého hned považuje za simulanta. Za těch X let, co jsem k ní chodila, mi nebyla schopna zjistit vážné onemocnění ledvin. UŽ NIKDY VÍC.

Sohlasím s předchozím názorem.Jeden čas jsem se syny chodila k jinému lékaři,ale po čase jsem se k paní MuDr.Bohdanecké vrátila. Doporučuji.

Navštěvuji MUDr. Bohdaneckou s oběma svými syny. Byla jsem vždy s vyšetřením, ošetřením a celkovým přístupem spokojena. Jednak jsem vděčná za vstřícnost a zejména pak za rady. Paní doktorka a také sestřička jsou opravdu ženy na svých místech.