Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace • Od 1 890 Kč

Bělení zubů pomocí nosiče • 2 850 Kč

2 850 Kč

5 000 Kč

5 500 Kč

2 190 Kč

Více informací na internetových stránkách:
www.dhcentrum.cz.
Neváhejte se prosím objednat i k mé milé kolegyni - k dentální hygienistc...

Ukončené školy

• Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky - Sekaninova ul., Praha

Ceny ZnamyLekar.cz

• dentální hygiena

Fotografie

Umístění: DH Centrum (Vchod C,D, 5. patro), Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři

Skvělé,profesionální a příjemné vystupování.Šikovné ruce a precizní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionalni vykon, naprosta spokojenost s pristupem, vykonem a vysvetlenim. Mohu jen doporucit navstevu

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milá,vše dobře vysvětlila,poradila.Moc si cením ohleduplnosti a citlivosti.Že něco bolí okamžitě poznala a bez odkladu vyřešila.Byla to první zkušenost a další bude rozhodně zase u ní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dentální hygienistka milá, jemná, pečlivá. Ordinace čistá. Možnost uplatnění Edenred karty. Spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Musela jsem sama poprosit, aby mi bylo říkáno, co paní hygienistka dělá.
Což vzhledem k tomu, že jsem měla přes oči danou roušku a nic jsem neviděla považuju za docela podstatné. Nechcete čekat, co budete mít v puse za “překvápko”
Jinak spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice spokojená s dentální hygienou, vřele mohu doporučit. Zuby dobře vycistené. Prostředí příjemné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chodím k paní Schneiderové již víc než 10 let a mohu jen doporučit. Profesionál ve svém oboru. Moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani hygienistka je moc mila s profesionálním přistupem. Já mám hodně citlivé zuby a paní hygienistka to vždy zohledňuje a snaží se, aby to bolelo vo nejméně. Mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemná a zkušená paní Schneiderová. Všechno mi vysvětlila a popsala celou proceduru zubní hygieny.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné prostředí, precizní ošetření. Ošetření proběhlo na objednaný čas. Možnost parkování v areálu.