Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sadová 2526, Zlín
Privátní praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřeny pacient

Tak už se nečeká, ale objednává. Pani doktorka je velmi pečlivá, svědomitá použití ATB vždy zvažuje a používá v jen nutných případech. Když si čtu ta hodnocení, tak mám pocit, že ti lidičky chodily k úplně jinému lékaři. Olda

P
Ověřeny pacient

Naprosto neschopná lékařka. Je to asi 2 roky, co jsem na ni narazila na zlínské pohotovosti. Měla jsem zhoršené astma a velmi silnou obstrukci, šla jsem na pohotovost a čekala jsem, že mi píchne syntophyllin a hydrocortison nebo mi to dá v infuzi, což je v takovém případě standardní léčba a běžně mi ji jiní lékaři na pohotovosti poskytují. Místo toho mě politovala, pohladila mě po rameni, což mi bylo velmi "prospěšné", a poslala mě, ať zajdu na internu, aby mi to tam píchli. Než jsem se tam dostala, astmatický záchvat se mi tak strašně zhoršil, že lékařka na interně mi musela okamžitě dát kyslík a infuzi a hospitalizovat mě a celou dobu nadávala, že nechápe, proč to ta lékařka na pohotovosti nezaléčila, když tam je na to vybavená, a poslala mě v takovém stavu k nim. Prý to měla nejprve zaléčit a teprve pak mě k nim poslat k hospitalizaci.

M

Paní doktorka mě léčila vždy svědomitě, ale doba strávená v čekárně byla neúnosná. Raději jsem přešla jinde. Do dnešního dne ale paní doktorka nebyla schopna na vyžádání nového lékaře dodat zdravotní dokumentaci nebo alespoň výpis z ní. A to už je několik let...

velmi kvalitní péče o pacienty

K prácí uvedené doktorky nemám výhrady, bohužel zde uváděná dlouhá čekací doba je velkým mínusem na její práci. Taky mi vadí (ale to není až tak její vina), že v ordinačních hodinách pro pracující je stejně v čekárně několik "důchodců", kteří zase blokují rychlejší ošetření ostatních.

Ověřeny pacient

Lékařka je obětavá a dělá svou práci pořádně. Sice bere 2 lidi ráno přednostně na preventivní prohlídku, ale s tím se musí počítat. A bohužel taky s tím, že si v čekárně počkáte nějakou hodinu. Chtělo by to jen víc zorganozovat, zapisovat se, kdo přišel, ať se potom nepředbíhají lidi, které my, co sedíme na druhém konci čekárny a ještě za rohem nevidíme!

J

Obětavá,milá,pracovitá...

K

V čekárně se čeká dlouho,to je pravda.Ale to je známka kvality !U špatného lékaře je to bez čekání.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti