Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Linc Josef Ing.CSc.
Jugoslávská 59, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

S psychologickým znaleckým zkoumáním v opatrovnických řízeních jsem neměl žádné zkušenosti. Informace jsem měl pouze z internetu. A ve většině případů byly negativní. Když jsem se dozvěděl, že paní Phdr. Zuzana Lincová byla Městským soudem v Brně ustanovena soudní znalkyní v našem opatrovnickém řízení, navštívil jsem www stránky s referencemi na paní doktorku. Upřímně, po jejich přečtení, jsem měl dosti velké obavy, jaká paní doktorka je.

Moje obavy, které vzešly z níže napsaných řádků, se ukázaly býti jako naprosto liché. Paní doktorka po celou dobu vyšetření byla profesioální, koretkní a přímá. Znalecký posudek, dle mého názoru, zpracovala velmi pečlivě a kvalitně. Velmi přesně odhalila a popsala mé kladné, ale i záporné vlastnosti. Z tohoto pohledu, se mi zdá být, jí zpracovaný znalecký posudek, velmi objektivní.

Teď záleží pouze na soudu, jak s vypracovaným znaleckým posudkem naloží.

taky mám s paní Lincovou neblahou zkušenost, na mě dělala spíš dojem, že ji zajímá víc politika a otázky práva než její profese. Konkrétně jsem vyhledala její pomoc na doporučení mé psychiatričky ke které jsem chodila s depresemi, které se u mě rozjely po nezvladatelných problémech se synem v pubertě, nutno podotknout, že máme v rodině schizofrenii a projevy mého syna v té době byly s největší pravděpodobností plíživým rozvojem této choroby,což paní Lincová nedokázala z mého vyprávění rozpoznat a nejen to, dokonce mě naváděla k tomu, že jak bude syn plnoletý, mám ho natvrdo vyrazit z domu jinak mě zničí,že on musí spadnout na dno a že se mám ukázat zase tehdy až se to někam posune. Já jsem poslechla její rady a opravdu to udělala, rok jsem se na to psychicky připravovala, jenže kámen úrazu byl že syn zmizel ve světě, konkrétně ve Francii a rok a půl byl nezvěstný, tenkrát jsem prožívala ty nestrašnější psychická muka jaká může člověk jenom zažít, hledala jsem ho Interpolem, ten ho nenašel až jsem si ho vypátrala sama a ve stavu absolutní šílenosti jej dovlekla domů a potom následovalo další peklo, nakonec se potvrdila schizofrenie, která se u něj rozjela naplno právě v té Francii. Museli jsme i změnit jeho lékařku, dneska chodíme k Mudr. Holanové, která je odborník na svém místě a syna mi postavila po letitém martýriu opět na nohy.

Dobrý den!
PhDr. Zuzana Lincová měla při mé 1. návštěvě oční tiky a dokonce sebou párkrát jakoby celá škubla. Ve výsledném posudku, byla spousta faktických chyb už jen v základních informacích -škola... I když si dělala během našeho setkání poznámky, výsledek vypadal, jako by si spíš při našem hovoru jen něco kreslila, protože i velmi zásadní věci v něm napsala přesně obráceně. Proto musím napsat stížnost, kterou předám na všech místech, kde PhDr. Lincová působí a doporučím, aby ona sama podstoupila psychologické vyšetření.
V mém případě nebude problém dokázat, že je její práce velmi chybná. Ostatním doporučuji, aby si s sebou vzali nejen diktafon, ale i kameru, aby si předem zajistili důkaz.
Upozorním i lékařskou komoru, jelikož by jí měli pozastavit činnost.
Nehledě k tomu, že by měla za takové jednání být i pokutována a lidem, kterým způsobila nepříjemnosti, by se měla omluvit a poslat i finanční vyrovnání. Já bych měla za její posudek plný chyb, nepravd a předsudků platit 5700kč a teď ještě musím ztrácet čas psaním odvolání, stížností...(((
S pozdravem Regina Agia

X

Tak přidám názor ,který mne naprosto šokoval ,po dalším vyšetření jsem zjistil ,že to co je v posudku od p.Lincové se vůbec nezakádá na pravdě ani na tom co jsem uvedl na její otázky ,nechápu z jakého důvodu tohleto dělá ale rozhodně se též hodlám bránit ,to co jsem slyšel ,že je v jejím posudku uvedené jsem v životě neřekl ani neuvedl i přes ujisšťování p.Lincové ,že je to korektní dáma a proč by si vymýšlela tyto posudky ,opravdu doporučuji buďte velmi obezřetní a vše co napíše chtějte hned vidět, jelikož paní Lincová si vše napíše a pak až k soudu přinese něco nad čím zůstává rozum stát.Přeji Všem takto podvedeným rodičům pevné nervy a rozhodně doporučuji se bránit za každou cenu.

Po přečtení některých zdejších komentářů jsem měla dost velký strach ze znaleckého posudku, zpracováním kterého byla soudem pověřená právě PhDr. Zuzana Lincová. Moje obavy se ukázaly jako naprosto zbytečné. Paní doktorka je velmi profesionální a lidská. Při osobním jednání byla moc milá a vstřícná. Posudek zpracovala rychle a velice pečlivě, nemám absolutně co vytknout. Tuto paní doktorku považuji za velice kompetentního odborníka.

Paní doktorku považuji za odborníka a profesionála, nikdy se nubudu bát na ni obrátit s problémem či s žádostí o radu, její názory jsou objektivní a postupem času se její názor potvrdí realitou. Spolupracuji s ní 8 let, jedná se zřejmě o jeden z nejsložitějších případů v Brně, její posudky se shodují s posudky jiných znalců. Nesetkal jsem se s náznakem korupce, spíše s neochotou pracovat na soudech, zejména v Brně, kde je jednání ohledně dětí stanoveno max. 1x do roka a to díky soudcům (spíše soudkyním), kteří soudili ještě za dob socializmu. A jsou zde pouze názory sklamaných protistran. Ano, mohu říct - byl jsem taky zklamán z posudku, zejména však z postupu soudu v Brně. Manipulace soudců se spisy a s posudky. Paní doktorka je odborníkem, dle mého názoru jí jde o zájem dítěte nikoliv o zájem některého s rodičů.

Chci doplnit , že jsem podala stížnot na Ministerstvo spravedlnosti a na Komoru soudních znalců z důvodu nepravdivého hodnocení mé osoby v posudku.

Vážení, moje zkušenost s touto znalkyní je katastrofální. Dělala jsem u ní testy, kdy mě upozornila, že za své činy musím trpět. Sprostě u soudu řekla, že o moji dceru nemám zájem a ani nemám čas ji vychovávat. Přestože otec holčičky má několik záznamů u PČR , několik dětí o které se nestará a rozvrácené manželství, vyšel jako vhodný otec pro výchovu dítěte.

Jako další z poškozených trestnou činností PHDr. Lincové prosím o jakékoliv informace o dalších jejích nepravdivých a zkreslených znaleckých posudcích.
PHDr. Lincová je stále aktivní, což znamená, že dosud podaná trestní oznámení a stížnosti nefungovaly. Snad pomůže, když síly spojíme a policii i AKP předložíme větší množství (nejlépe prokazatelně) nepravdivých znaleckých posudků.
Myslím, že máme povinnost se bránit už v zájmu dalších poškozených dětí a rodičů.

Děkuji.

Vzhledem k tomu, můj příspěvek byla administrátorem odstraněn, opakuji jej v kostce znovu. PhDr. Zuzana LINCOVÁ, je zlý člověk, který může fungovat pouze v českém justičním prostředí. Obvykle se takovým lidem jako ona říká podvodník, lhář a gauner. Existují prokazatelné případy, kdy předložila soudu padělané testy, které jejich původce nejenže nevyplňoval, ale které nenesly ani otisk jeho prstu. Stejně tak, ačkoliv o tom existovaly písemné záznamy ( dokonce jí podepsané) o setkání s druhou stranou sporu dokázala při soudním jednání lhát, že k tomu nikdy nedošlo. K tomu aby dosáhla svého rovněž podrobuje rodiče při srovnávacích testech záměrně jiným metodám ( z 10 jich jsou shodné 3). Pro jistotu sledovaného výsledku některé z těch odlišných testů nenechá druhého rodiče vůbec udělat a u těch shodných pak poskytne různé podmínky ( na stejný test poskytne „vítěznému“ rodiči reakční dobu 17 minut, zatímco tomu druhému „podprůměrnému“ 3 minuty). Podobným pseudoexpertem je PhDr. Marta Skulová, která rovněž nemá problém z bílé udělat černou. Pokud mohu doporučit, znaleckému zkoumání u těchto odbornic za každou cenu vyhněte, a musíte li jej absolvovat, pak si celý jeho průběh od počátku do konce zaznamenávejte na videokameru, od všeho si berte kopie a důrazně trvejte na přítomnosti nejméně dvou svědků. Jinak se pak nebudete stačit divit.