Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient
Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

Můžu jen doporučit. Skvělý přístup i péče. Lékařka nám dokonce na utz objevila téměř neviditelnou vrozenou vadu u miminka (chybějící prstíky na ruce), takže jsme prošli i dalšími vyšetřeními a když se miminko narodilo, byli jsme (vzhledem k situaci) v klidu.


Ověřeny pacient
Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.

Do Heliosu k paní doktorce jsem přestoupila v roce 2014. Od začátku jsem s ní velmi spokojená, zažila jsem s ní dvě těhotenství a u obou byla vždy naprosto pečlivá, ochotná odpovědět jakékoli otázky, hlídá všechny vyšetřen, dopředu o všem informuje. Mimo to je neskutečně příjemná a usměvavá.


J
Ověřeny pacient

Taky můžu jenom chválit! Paní doktorka Bílková má naprosto emaptický, citlivý přístup, člověk ji plně důveřuje. Prožila jsem s ní dvě těhotenství a musím říct, že na každou "návštěvu" k ní se v podstatě těším.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorku Zuzanu Bílkovou všem doporučuji! Má lidský přístup, je příjemná, vyšetření je bezbolestné, je milá, usmívá se, díky ní jsem přestala mít obavy z gyn. vyšetření. Zároveň je profesionální, vše pomalu a srozumitelně vysvětlí. Zatím nejlepší paní doktorka z této oblasti jakou jsem kdy měla. Po zkušenosti s různými pracovníky a doktory z Heliosu si dokonce dovoluji tvrdit, že je nejlepší z celého Heliosu právě ona.


I
Ověřeny pacient

Paní doktorku urcite doporucuji! Je moc mila, prijemna, vsechno v klidu a pomalu vysvetli. Kdybych hledala gynekolozku, urcite bych se "prihlasila" k ni, prozatim jsem u ni byla v ramci NT screeningu v tehu. V Heliosu chodim k jejimu kolegovi a tez si nemuzu vynachvalit. Kez by vsichni doktori byli takovi.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka sice provádí bezbolestný kontroly, ale nelíbí se mi její přístup.
Antikoncepci se mnou skoro neprobrala, neřeší nemoci v rodině a hlavně je u ní všechno normální. Když jsem jí řekla, že mám šíleně bolestivou menstruaci kdy ani nemůžu vstát z postele, tak je to prý normální..
Objednala jsem se jinam, tak snad to bude lepší a moje problémy se vyřeší..


E
Ověřeny pacient

Bylo by krásné, kdyby všichni lékaři měli takový přístup jako MUDr. Zuzana Bílková. Vždy se snaží pochopit a vyjít vstříc. Vše vysvětli a je velice citlivá. Moc chválím !!!!!!!


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka Bílková je opravdu profesionál a zatím nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla. Nejenže je milá a sympatická, má také cit, její vyšetření je naprosto bezbolestné a obzvlášť v těhotenství si toho člověk cení. Ona jediná zatím dokázala vyšetřit ultrazvukem tak, že jsem skoro ani necítila, že mi "něčím" jezdí po břiše. Pro všechny tyto klady mohu jen doporučit.


L
Ověřeny pacient

Se Sanatoriem Helios mám všeobecně jen ty nejlepší zkušenosti. K paní doktorce Bílkové jsem se dostala po tom, co moje předchozí lékařka odešla. Mohu ji jedině doporučit. Má profesionální přístup, vše vysvětlí, případně perfektně upraví medikaci. Je usměvavá a má lidský přístup. Dokonce dokáže vytvořit příjemnou a přátelskou atmoféru. Vždy se s ní zasměji a říkám si, jaká je to škoda, že nejsou všichni lékaři takoví. Kdybych měla radit své dceři kam jít ke gynekologovi, rozhodně bych jí doporučila Sanatorium Helios a jmenovitě paní Zuzanu Bílkovou. Ani jedno ze jemnovaných mě nikdy nezklamalo.


M
Ověřeny pacient

Velmi příjemná paní doktorka s lidským přístupem. Hledá řešení problému, vždy pomůže a poradí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti