Samostatná ordinace PL - stomatologa
Komenského 182, Kolín

Rychlost, ochota, preciznost a zájem pomoci. Doporučuji

jsem u pani doktorky moc spokojena, je prijemna, zrucna a kazdy zakrok mi vysvetli

je velmi šikovná,rychle a dobře se rozhoduje,jak o ní říká můj syn je tak trochu rasuška,nebojí se jít do zákroku,nenimrá se s tím a přitom ani člověk neví a už to má udělané a ani ho to nebolí.Vždy pomůže a o své pacienty se příkladně stará.

K paní doktorce chodím již skoro 20 let a jsem velice spokojená. Je to výborná lékařka, velice profesionální, svědomitá a pečlivá. Je výborná také po lidské stránce a výborně to umí i s dětskými pacienty. Začala jsem k ní vodit i tří letého syna a na to jaký je to paličák, tak si od ní zatím vždy nechal ochotně prohlédnout zoubky. Paní doktorku mohu jen doporučit.

Paní doktorka mě dala zoubky dohromady.Je přesná a člověk jde na řadu tak jak má. Je pečlivá,citlivá a příjemná.člověk se nebojí chodit pravidelně aby měl krásné zoubky. Vždy poradí a pomůže .

Paní doktorka je opavdu dobrá a pečlivá. Vzhledem k tomu, že mám ze zubaře strach jako většina lidí tak jsem ráda, že je ke mě trpělivá a snaží se mi vše vysvětlit a zákrok provede rychle a bezbolestně. Další věc co bych ocenila je systém objednávání, pokud jsem objednaná na 13,00 tak vím, že příjdu na řadu +-10min. Což je pro mě a mému pracovnímu vytížení hrozně důležité. Všem bych jí moc doporučila

Zatím jsem se nesetkala s lepší zubařkou. Je velice ohleduplná ale i přísná :-)