Dolní 100, Prostějov
Praktický lékař stomatolog

Čechovická 42, Prostějov
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Chodím k němu už spoustu let. Dá se říci od dětství a za mě maximální spokojenost. A když je něco akutního vezme hned ne jak slyším od ostatních.

Dle mého to v dnešní době jde i bez bolesti :(( Néé jako u Vás :((

Po změně tohoto lékaře mi nový zubař našel pět kazů a musel řešit i něco s nervy. Pan Linhart poskytuje otřesnou kvalitu.

Normální stomatolog,se smyslem pro humor a jde s dobou.

Prošel jsem několika zubními ordinacemi, ale a takovým profesionálním přístupem jsem se nikde nesetkal. Pan doktor je odborník, který dokáže teoretické znalosti perfektně aplikovat při řešení problémů. Má zlaté ruce! Přehlásil jsem k němu celou rodinu. Je s ním legrace, takže se ani moje děti k němu nebojí chodit. DOPORUČUJI!

Odborník, manuálně velice šikovný. Příjemná atmosféra v ordinaci. 100% spokojenost!

Mám naprosto odlišnou zkušenost! MUDr. Linhart je velmi pečlivý lékař s vysokou odborností, velmi pracovitý s ordinační dobou šest dní v týdnu ( včetně soboty dopoledne) a dva dny do šesti večer!!!

Profesional s nabidkou komplexni pece. Vstricny pristup k pacientum, uvolnena atmosfera v ordinaci. Doporucuji

Zatím vždy 100% spokojenost,perfektní přístup a vstřícnost,odbornost nedokážu posoudit,ale dle dalších pacientů předpokládám tu nejlepší úroveň a péči!

Maximální spokojenost.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli stále nabírate nové pacienty?

Můžete se objednat

MUDr. Zdeněk Linhart

• Dobrý den,chtěla bych se Vas prosím zeptat mám již po druhé vyvrtany zub léčený, paní doktorka procistila kanálky nasadila antibiotika a teď mi přešel zánět i na druhý zub. Už si vážně nevím rady a bolesti jsou. Bylo by možné v co nejkratší době Vas navštívit? Vím že jsou teď svátky, takže se obávám že ještě nějakou tu bolest budu muset snést. Děkuji za odpověď.

Můžete mi zavolat na
    s pozdravem