K panu doktorovi chodím s děložním čípkem a ted mě i operoval a musím říct že je to zatím ten nejlepší doktor s jakým jsem se kdy vubec setkala vše perfektně vysvětlí a ochotně odpoví na každou otázku a hlavně je vynikající jako lékař i všichni ostatní u milosrdných bratří celý ten personál i se sestrama jsou na špičkové urovni , musím každému jen doporučit

K panu dokotorovi chodím pouze na konzultace děložního čípku. Je sice svéráz a vyšetření někdy malinko bolí, ale za vyšetření profesionálem - ať to klidně bolí! hned na koze předběžně víte, jak na tom jste. Provádí totiž mimo jiné kolposkopii. http://vysetreni.vitalion.cz/kolposkopie/
Výsledky cytologie říká za tři týdny výhradně on po telefonu a určuje i frekvenci dalších kontrol.
Pokud si sama nezavoláte o výsledky a jsou špatné, okamžitě jste kontaktována, abyste se dostavila na další vyšetření a vzniklou situaci ihned řeší.
Pomohl i mojí známé, kterou v těhotenství operoval s CIN III a ona v pořádku donosila- nakonec i přenášela :) zdravé dítě.

Na gynekologickém oddělení U Milosrdných jsem ležela několik týdnů před porodem, celkem mě tam vyšetřovalo asi 7 lékařů, pan dr. Kypr byl jeden z nich a pouze od něho to vyšetření fakt bolelo (poprvé jsem zažila co to znamená, když do vás doktor "hrábne"). Ke mně se choval velmi korektně, nemohu si stěžovat, ale byla jsem svědkem jeho několika ne zrovna příjemných výstupů s jinými pacientkami (arogance, přehlížení) - asi zrovna neměl své dny, ale z něj jediného z personálu jsem byla zaražená a jen se modlila, abych na něj nenarazila u porodu (a nenarazila :-) ).

Pan doktor Kypr je úžasný. Když jsem k němu šla vloni na operaci čípku, tak jsme ležely 5 ženských na 1 pokoji a každá měla jiný problém a tudíž jiného operatéra. Zatímco některé byly ze svých lékařů na nervy, mě všechny svorně záviděly, že jdu k němu. Často se stává, že je lékař "hrozná kapacita", ale lidskost zůstává někde mimo. Pan doktor Kypr si navzdory všemu ponechal zdravý lidský přístup a to člověk nejvíc ocení.
Pane doktore moc vám děkuji.

Velmi doporučuji.Všechny zákroky srozumitelně vysvětlí.

Je to specialista na problémy s děložním čípkem a člověk na svém místě. Má sice trochu svérázný přístup k pacientkám, ale ruce zlaté. Několikrát jsem byla operovaná a pod jiné ruce bych nikdy nešla. Pooperační problémy žádné. Navíc je dost lidský. Můžu s ním otevřeně mluvit o všem, co mě s daným tématem trápí. Vřele všem doporučuji.