Adresa

Gynekologická cytologie
Masarykovo náměstí 2667, Pardubice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Nemám ho ráda, připadalo mi, že názor pacientky vůbec nebere v úvahu, má jen svoji pravdu. Když jsem se ho třeba ptala na testy na trombofilní mutace, které je dobré udělat u uživatelek antikoncepce, díval se na mě, jako kdybych chtěla nějaké naprosto zbytečné a nepodstatné testy. Stejně tak, když jsem se ptala, jestli nemůže dlouhodobé braní HA nějak ženě škodit, úplně se urazil, reagoval stylem "bud' to brát chci (a nezajímám se o negativní následky), nebo to brát nechci, tečka". Samotné vyšetření pro mě bývalo dost bolestivé. Nebyla jsem s ním spokojená, přešla jsem jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Super lékař.Přešla jsem k němu od jiného lékaře před 4 roky a nemůžu si vůbec stěžovat.Vždy mi pomohl s jakýmkoliv problémem.Noo a teď už se těšíme na našeho mimíska v bříšku :-)

M
Ověřený profil

Na aroganci pana doktora si jako ostatní zde stěžovat nemůžu, ale některé jeho dotazy a zejména následné komentáře k vaším odpovědím jsou podle mého dost neprofesionální. Moje problémy neřešil, udělal testy - vyšly negativní a viditelný problém pro něj přestal existovat (bylo mi řečeno, že se moc sprchuji). Nevyhovující antikoncepci řeší vitaminem C a dál už ho obtíže nezajímají. Názor pacientky nebere v úvahu, jedině on má pravdu. Ještě musím přičíst nepříjemné prostředí ordinace, kdy můžete obcházet celé nelogicky umístěné lehátko nahatá, jak na módní přehlídce. Sestřička také není zrovna příjemná a ochotná, strká nos do medicinských věcí a rozplývá se pouze nad maminkami, které přivezou kočárek. Hledám si nového lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Dobrý den, byla jsem u pana doktora přibližně před měsícem poprvé a velice příjemně mě překvapil. Milý, ochotný, vše mi vysvětlil a poradil, nemám k němu žádné výhrady. Oproti mé gynekoložce v Teplicích se to nedá srovnat. Doporučuji.


Vynikající odborník. Když můj problém jiný lékař pouze "sledoval" MUDr. Kučera, ke kterému jsem zašla pro kontrolu, problém nepodcenil, věnoval mi veškerou péči, provedl více vyšetření. Pak doporučil operaci. Díky jeho včasné diagnóze budu moci mít děti.


Od doktora jsem odesla z toh duvodu, ze po porodu mi doporucil DepoProveru jako antikoncepci, aniz by me informoval o moznych nasledcich, ktere jsou az desive. Ztratila jsem mentruaci a zrejme i ovulaci, cili momentalne musim jen cekat a cekat, nez mi cyklus zase nabehne...a to chci co nejdrive otehotnet(a to uz cekam 1,5roku). Proste navrhl jen tuto variantu...a to asi v mem pripade tu nejhorsi. Cili co z toho plyne je fakt, ze i takovym odbornikum by se nemelo slepe duverovat...aspon ja uz budu informace proverovat a spise doktorum neduverovat. Bohuzel...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K dr.Kučerovi jsem šla jako k prvnímu gynekologovi. První návštěva celkem v pohodě, napsal HA. Když jsem přišla pro další balení a chtěla HA změnit, protože jsem běhěm cyklu špinila, řekl mi, že si to představujum jak Hurvínek válku. Odešla jsem. Loni v létě jsem se s ním setkala znova při pravidelné kontrole v těhotenství, když zaskakoval za mého nemocného doktora. Vyšetření bolelo, byl hrubý a arogantní. Jméno MUDr.Zdeněk Kučera už nechci nikdy ani slyšet.
Dee Dee

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor Kucera je odbornik lekar na svem miste. Profesionalni pristup, citlive vysetreni, ktere je pokazde velmi detailni. Na nic nezapomene.
Vysvetleni se snazi podavat strucne a jednoduse, ackoli nekdy to pusobi trochu arogantne, verim, ze to tak nezamysli.

Sestra bez komentare.


Drahé dámy, vaše fňukání a invektivy jsou k smíchu (obzvláště, jsou-li anonymní!)
Doktor je sice občas náladový, ale když mu někdy nedodržíme lečebné postupy a domluvené termíny kontrol, tak se není co divit, že ....
Jen tak poznámka k sestřičce - v porovnání s tím, co za štěkny tam bylo doposud je zlatá!
Kateřina Boušková


Pan doktor je vynikající odborník. Jsem s ním absolutně spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu