Soukromá psychologická ambulance
Skorkovského 139, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Soukromá psychologická ambulance Jiný

Tento doktor mi nesedl mi jako lékař ani jako člověk.
Na každý můj pocit a frustraci mi poradil, abych se vcítila do lidí, kteří mi tyto veskrze negativní povity způsobují. A to, jak a proč se cítím já – případně, jak s těmito pocity pracovat – jsme prostě vůbec neřešili.
Pokud se mnou měl nějaký osobní problém, či měl pocit, že mi není pomoci, ocenila bych, aby mi nějak slušně a citlivě sdělil, že pro mě není vhodný terapeut. Místo toho se mě na asi 5. sezení se zeptal, jestli už toho nenecháme, že není moc co dál řešit.
Během velice těžkého období mě tento doktor odradil od toho, abych dál hledala odbornou psychologickou pomoc – dlouho jsem se bála, že mě další terapeuti odsoudí a také mi řeknou, že mé trápení není hodné jejich času.
Dodnes lituji, že jsem k tomuto lékaři šla.
Naštěstí jsem se po letech odhodlala znovu navštívit psychologa a narazila na člověka, který byl ochotný a schopný mi pomoci.

Umístění: Soukromá psychologická ambulance Jiný

Rozhovor s panem doktorem mi vždy pomohl. Oceňuji jeho vstřícnost, zkušenosti, schopnost naslouchat a analytický pohled. Doporučuji.

Umístění: Soukromá psychologická ambulance Jiný

Srdečně doporučuju pana Ettla, vzal mě téměř okamžitě po zanechání vzkazu na záznamníku. Konstruktivní. Moc mi to pomáhá.

Pan doktor Ettl mi před časem velmi pomohl svou kognitivně-behaviorální terapií. Má profesionální, empatický přístup. Určitě doporučuji.

Výborný psycholog, moc mi pomohl v těžké životní situaci. Má velmi profesionální, vstřícný přístup, kdy mi řešení soukromých témat nečiní žádné problémy. Vřele doporučuji!

Profesionální přístup

Pan doktor Ettl je skvělý psycholog a moc mi pomohl.

jsme spokojeni, sezení nám pomáhají

Nedoporučuji ! Žádná tragédie, ale práce vcelku neefektivní, terapie jen "do počtu" ...

jsem spokojena s jeho přístupem ke klientům