Adresa

Zubní lékař, zubní laboratoř
Dubská 3314, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Keramické fasety

Ortodoncie


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Dubská 3314, Teplice

Zubní lékař, zubní laboratořDubská 3314, Teplice

Zubní lékař, zubní laboratořDubská 3314, Teplice

Zubní lékař, zubní laboratořDubská 3314, Teplice

Zubní lékař, zubní laboratořDubská 3314, Teplice

Zubní lékař, zubní laboratoř

Zkušenosti

O mně

Jsem jednatel a odborný garant kliniky Brom&Dent.Zajišťujeme kompletní specializovanou stomatologickou + ortodontickou péči.Má specializace implantolo...

Více

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

35 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil
Umístění: Zubní lékař, zubní laboratoř

Od malicka jsem mela fobii ze zubaru. Kazda navsteva pro me katastrofa, az jsem si rekla, ze zkusim zmenu zubare. Zasla jsem tento tyden do kliniky poprve a uz nikdy nepujdu jinam. Ceny jsou za odvedenou praci a kvalitu primerene. Pan doktor je strasne mily, ochotny, sympaticky. Videl, jak moc se bojim a radil mi, co s dechem. Ujistil me, ze nic neucitim, jednal se mnou opravdu skvele! Vice takovych zubaru! Za dva tydny jdu znovu a strach uplne vyprchal. Pan doktor je jednicka.

Ověřený profil

Klinika na opravdu vysoké úrovni, skvělý, profesionální přístup a zlaté ručičky p. Doktora Broma. Návštěva zubaře je pro nás teď příjemnou radostí a ne starostí!

Z
Ověřený profil

Pan doktor mi nepripada nijak zvlaštni pouze jeho cenova relace je přes příliš nadstardantni ,každá našteva čini mim, caa 1500kč


L
Ověřený profil

pan doktor je kapacita kdo ma strach se zubaře tak knemu jdete.skušenost s jinejma stomstologama je fak otřes.pa doktor brom ma skvělí přístup vše dobře visvětlíý a poradí.ohledně cen jsi myslímm že neni drahy k zhledem jeho kvalitě


J
Ověřený profil

Přešla jsem k MUDr. Bromovi teprve nedávno od jiné renomované zubařky v Teplicích. Lituji, že jsem to neudělala už dříve. Pak doktor je velmi šikovný, odborně na vysoké úrovni, příjemný. Ceny nejsou nikterak přehnané, vzhledem k vysoké kvalitě. Jsem naprosto nadšená. A nová ordinace je nádherná – mnoho prostoru, světla, moderní a příjemný interiér, člověk si připadá jako na zahraniční klinice. MUDr. Broma mohu všem jen doporučit.


S
Ověřený profil

Ani nevím jak toto popsat, ale neznám široko daleko lepšího stomatologa než je Mudr. Zdeněk Brom. Velice zdvořilý, citlivý a profesionální človíček. Vše vysvětlí, a toho si člověk opravdu moc váží. Nedá se to srovnat s tím co jsem navštěvovala předtím, domů jsem chodila i s pláčem :-( Sestřička velmi sympatická, šikovná a milá paní, a to se taky v této podivné době už málokdy vidí. Jsem ráda, že jsem je poznala a mooooooc děkuji. Mohu jen doporučit. Schmidtová J.


H
Ověřený profil

Zažila jsem již několik zubařů,ale pan doktor mi svým přístupem přímo vyrazil dech. Chvílemi jsem si myslila, že nejsem v Teplicích,ale na nějaké klinice v Německu. Zde jsem se opravdu cítila jako klientka. Pan doktor velice
citlivý a profesionální. Mohu jedině doporučit!!!


Vždy jsem se zubařské vrtačky bál.Díky panu MUDR. Bromovi jsem se přestál bát a dá se říci že chodím do jeho ordinace v klidu a bez obav.Vážím si toho že k němu mohu chodit!Je komunikativní a pečlivý. Určitě doporučuji.


K panu Bromovi chodíme celá rodina. Je to nejlepší zubař jakého jsem kdy měla. Zubař - anděl :))


Ověřený profil

Tohoto zubaře doporučuji opravdu všem, většího odborníka ve své oboru jsem ještě nezažila! K pacientovi přistupuje profesionálně, zbavil mě strachu ze zubaře, při potížích jsem byla okamžitě objednána ten den. Když jsem šla na extrakci zubu moudrosti, překvapil mě velmi tím, že vtipkoval a pomáhal mi zbavit se nervozity. Zub mi perfektně umrtvil a i když to byl úmorný boj, zub mi vytáhl. Když jsem si četla na internetu, jaké mývají lidé potíže po vytržení zubu a jak jsou jiný lékaři nedůslední, nechají např. v zubu kůstku apod., velmi si vážím pana doktora, který mi ránu zrentgenoval a poskytl dostatečnou péči. Po každém výkonu mě vždy poučí, co smím a nesmím, co je dobré dělat apod. Také vždy vysvětlí před zákrokem co vlastně bude dělat, vysvětlí všechny varianty postupů a pacientovi dá vybrat z různých variant podle ceny i kvality. Samozřejmostí je příjemná hudba při zákroku, strašně moc milá sestřička a velmi příjemný doktor. Opravdu si pana Broma velmi vážím. Co se týče finanční stránky tak se mi nezdá, že by měl p.Brom dražší zákroky než ostatní. Dnes je zubař drahý kdekoliv. V případě pana Broma mi placení vadí mnohe méně než jinde.


Došlo k chybě, zkuste to znovu