Studio Zuzana, s.r.o., fyzioterapie

Nejbližší zařízení

• Zuzana Kolečková

Fyzioterapeut,

• R

Všem mohu dopručit rehabilitace v tomto studiu. Po třech letech intenzivních bolestí mi na magnetické rezonanci zjistili zůžený páteřní kanál, bál jsem se případné operace páteře ale děvčata ze Studia Zuzana mně doslova postavily na nohy. Chtěl bych tímto poděkovat ne jen za naprosto profesionální přístup ale i za příjemné doslova domácké prostředí, za usměvavé milé terapeutky, osobní přístup atd. Moc vám děkuju děvčata. Váš vděčný pacient Tomáš Repčík

• Vážení přátelé, slečno Kolečková a milé terapeutky,

chci Vám touto formou vyjádřit poděkování za poskytnutou péči v průběhu mé rehabilitace.

Po úrazu v květnu letošního roku (zlomenina krčku a následná výměna kyčelního kloubu), jsem po tří týdenním pobytu na ortopedii a následné hospitalizaci na rehabilitaci v MNO, absolvoval 5 týdnů léčení v Sanatoriích Klímkovice.

Po návratu z lázní a kontrole na EMG mi byla doporučena intenzívní rehabilitace z důvodu rozvoje peroneální paresy (nepohyblivý kotník a prsty).

Dnes mohu zodpovědně prohlásit, že výběr Studia Zuzana byla ta nejlepší volba,kterou jsem provedl. Po dvou etapách rehabilitace, díky poskytované terapiii a péčí terapeutek cítím velký pokrok a hluboce věřím tomu, že letošní Vánoce strávím bez hole a na jaře příštího roku budu moci zase běhat.

Ještě jednou moje hluboké díky.

Váš Jan Palička