Zobrazit lékaře

Léčba plicních onemocnění.

Nejbližší zařízení

• Bohuslav Mrzena

Pediatr, Doc. MUDr.

• Téměř patnáct let mě léčil, a to velmi úspěšně (měla jsem astma a alergie). Je to vynikající lékař a skvělý člověk. Mohu jen a jen doporučit.

• Prostě skvělý - zábavný, velmi inteligentní, chápavý člověk a lékař. Velmi si ho vážím!

• Jaromír Musil

Plicní Lékař, Internista, MUDr.

• taky doporučuji.

• P

Fakt Super,vřele doporučuju všem.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Henrieta Mavrogeni

Praktický Lékař, MUDr.

• B
      Umístění: soukromá ordinace - Praha Východ

Paní doktorka je velmi vstřícná, profesionální, co se týče doporučení, nebo potvrzení není nikdy problém. Vždy mě správně diagnostikovala. Je pravda, že jí to občas velmi dlouho trvá, ale můžu jen doporučit.

• Dnes jsem měla bohužel tu čest,ještě jsem se nesetkala s takovou arogancí. Protože se staráme o příbuzného,který nikoho nemá,tak by jsme potřebovali odbornou pomoc a doporučení pro farní charitu a paní doktorka nám ho odmítla napsat a řekla mi,že strejda je svéprávný a schopný se o sebe postarat v 79 letech,takže podle ní s Parkinsonovou chorobou, dnou,nemocným srdcem a obrovskými temně fialovými otoky na nohách, je podle ní natolik zdráv,že si zvládne denně obvazovat oteklé nohy. Již nikdy více

• Alice Hauptová

Internista, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: Chronické záněty

Paní doktorka není ve vůbec profesionální. Přijdete tam s chronickými problémy a není schopna vás pořádně vyslechnout. Směje se vám a když chcete testy krevní více do hloubky, tak se pořád vymlouvá, že to neproplati pojišťovna. Všichni víme, že máte na podrobné testy nárok. (U jiných lékařů to šlo)Jde vidět, že ji jde jen o peníze. Když slušně řeknu, ze se mi její přístup nelíbí ona jako lékařka vám řekne, že ten můj také ne. Určitě nedoporučuji.

• H
      Umístění: jiné místoSlužby: Choroba

Tím, že jsem se setkala s MUDr. Hauptovou, jsem měla obrovské štěstí. Nejenže je to skvělá lékařka, ale je i báječný člověk. Zajímá ji totiž pacient, což v dnešní době není běžné. Velice si ji vážím.
      Jitka Hnilicová, Praha 6 - Řepy