(5 názorů)

Jugoslávských Partyzánů 15

160 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 27...

Mánesova ul. 646

500 02, Hradec Králové, královéhradecký

Kontaktní údaje +420 49...

Klinika GEPAMED vznikla v roce 2012. Při návštěvě kliniky Gepamed budete ošetřeni zkušeným personálem obsluhujícím špičkové mechanické přistroje ( o přístojovém vybavení se můžete dočíst více v katergorii Ošetření a přístroje) a to vše v příjemných prostorách vkusně zařízených ordinací. Kliniku Gepamed s.r.o charakterizuje kompletní péče o pacienta (odběry , RTG, EKG, zařízení hospitalizace atp). přesná určení diagnózy, bezproblémová komunikace mezi ošetřujícími lékaři a pcientem a slušné jednání. Hlavním cílem kliniky GEPAMED je snaha o včasnou diagnostiku a zlepšit kvalitu života svých pacientů.

Klinika GEPAMED provozuje celkem dvě pobočky, jednu v Hradci Králové a jednu v Praze. Kapacita je v obou pracovištích 20 pacientů denně. Obě ordinace kliniky GEPAMED mají smluvní vazby se zdravotními pojišťovnami (najdete v kategorii aktuality), které umožňují ošetření v rámci pacientova zdravotního pojištění.

Vyšetření

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Jaromír Musil

Plicní Lékař, Internista, MUDr.

• taky doporučuji.

• P

Fakt Super,vřele doporučuju všem.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Margareta Beyerová

Internista,

• S

K paní doktorce chodíme na imunologii do Ikemu a je skvělá, navíc je to i člověk, vynikající přístup a zkušenosti. Vyslechne spoustu souvislostí, nic nezanedbá!!!!

• Martina Koudelková

Alergolog, Imunolog, MUDr.

• H
      Umístění: jiné místoSlužby: Neustálý neléčený kašel a špatné dýchání, které má imunoložka, ke které jsem chodila, před tím, než mi byla doporučenq paní MUDr. Koudelková vůbec neléčila :-(

Nejlepší!!! Po 15 letech záchvatů kašle, které jsem měla každý den několikrát, zhoršení dýchání atd. mě paní doktorka, ke které jsem na doporučení přešla od jiné imunoložky, ihned poslala na vyšetření, jestli nemám astma. Což se následně prokázalo. Imunoložka, u které jsem byla předtím, mě nijak neléčila. Už jsem z toho byla zoufalá. Moc děkuji paní doktorce, že ihned rozpoznala můj problém a zahájila léčbu.

• Juraj Šimovič

Plicní Lékař, MUDr.

• N
      Umístění: jiné místoSlužby: Nádor na plicích .

Profesionál na svém místě. Propacientský přístup. Precizní odborník s vynikajícími výsledky a úspěšný diagnostik. Jsem stastna, ze jsem měla to štěstí podstoupit ambulantní in operační zákrok prave u tohoto lékaře. Mohu jen a jen doporučit. Zachránil mi život a zdraví.