(7 názorů)

Jugoslávských Partyzánů 15

160 00, Praha, hl. město Praha

Mánesova ul. 646

500 02, Hradec Králové, královéhradecký

Klinika GEPAMED vznikla v roce 2012. Při návštěvě kliniky Gepamed budete ošetřeni zkušeným personálem obsluhujícím špičkové mechanické přistroje ( o přístojovém vybavení se můžete dočíst více v katergorii Ošetření a přístroje) a to vše v příjemných prostorách vkusně zařízených ordinací. Kliniku Gepamed s.r.o charakterizuje kompletní péče o pacienta (odběry , RTG, EKG, zařízení hospitalizace atp). přesná určení diagnózy, bezproblémová komunikace mezi ošetřujícími lékaři a pcientem a slušné jednání. Hlavním cílem kliniky GEPAMED je snaha o včasnou diagnostiku a zlepšit kvalitu života svých pacientů.

Klinika GEPAMED provozuje celkem dvě pobočky, jednu v Hradci Králové a jednu v Praze. Kapacita je v obou pracovištích 20 pacientů denně. Obě ordinace kliniky GEPAMED mají smluvní vazby se zdravotními pojišťovnami (najdete v kategorii aktuality), které umožňují ošetření v rámci pacientova zdravotního pojištění.

Vyšetření

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Jaromír Musil

Plicní Lékař, Internista, MUDr.

• taky doporučuji.

• P

Fakt Super,vřele doporučuju všem.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Margareta Beyerová

Internista,

• S

K paní doktorce chodíme na imunologii do Ikemu a je skvělá, navíc je to i člověk, vynikající přístup a zkušenosti. Vyslechne spoustu souvislostí, nic nezanedbá!!!!

• Juraj Šimovič

Plicní Lékař, MUDr.

• N
      Umístění: jiné místoSlužby: Nádor na plicích .

Profesionál na svém místě. Propacientský přístup. Precizní odborník s vynikajícími výsledky a úspěšný diagnostik. Jsem stastna, ze jsem měla to štěstí podstoupit ambulantní in operační zákrok prave u tohoto lékaře. Mohu jen a jen doporučit. Zachránil mi život a zdraví.

• Martina Koudelková

Alergolog, Imunolog, MUDr.

• J
      Umístění: Klinika ČESKÉ BUDĚJOVICE - Alergologická ambulanceSlužby: Synova nemoc

Paní doktorka je to nejlepší, co nás mohlo potkat. Předchozí lékař léčil synovo astma bez úspěchu, trpěl záchvaty. Díky pečlivosti a preciznosti paní doktorky syn sprintuje nejlépe ze třídy, může aktivně sportovat.

• H
      Umístění: jiné místoSlužby: Neustálý neléčený kašel a špatné dýchání, které má imunoložka, ke které jsem chodila, před tím, než mi byla doporučenq paní MUDr. Koudelková vůbec neléčila :-(

Nejlepší!!! Po 15 letech záchvatů kašle, které jsem měla každý den několikrát, zhoršení dýchání atd. mě paní doktorka, ke které jsem na doporučení přešla od jiné imunoložky, ihned poslala na vyšetření, jestli nemám astma. Což se následně prokázalo. Imunoložka, u které jsem byla předtím, mě nijak neléčila. Už jsem z toho byla zoufalá. Moc děkuji paní doktorce, že ihned rozpoznala můj problém a zahájila léčbu.

• Alena Vlachová

Plicní Lékař, MUDr.

• V
      Umístění: NEXTCLINIC - GEPAMED

Úžasná paní doktorka. Převzala mě do péče, když už nikdo nevěděl, co mi vlastně je a s její pomocí se vše nakonec zdárně vyřešilo. Oceňuji i to, že zároveň působí na pneumologické klinice ve FN Motol, kde jsem u ní několikrát podstoupila bronchoskopické vyšetření a byla i hospitalizována. Šlo tím pádem o soustavnou léčbu, kdy mě měla opravdu pod kontrolou a pomohlo mi to i z psychického hlediska, že tam někoho již znám. I nadále k ní chodím na prohlídky kvůli kontrole astmatu, již 3 roky a pokaždé se na návštěvu těším. Vždy je v dobré náladě, příjemná, zeptá se, co je u mne nového a naslouchá i tomu, co sama preferuji - konzultuje se mnou terapii. Např. nebyl problém vysazení léků, když bylo astma pod kontrolou a hodnoty zůstávaly v pořádku. Sestřička často působí dost unaveně, ale to nic nemění na tom, že je také moc příjemná a vyšetření je na pohodu. Je chápavá. Pokud se budu jednou z Prahy stěhovat, měnit doktorku kvůli dojíždění rozhodně nebudu!