Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Klinika GEPAMED vznikla v roce 2012. Při návštěvě kliniky Gepamed budete ošetřeni zkušeným personálem obsluhujícím špičkové mechanické přistroje ( o přístojovém vybavení se můžete dočíst více v katergorii Ošetření a přístroje) a to vše v příjemných prostorách vkusně zařízených ordinací. Kliniku Gepamed s.r.o charakterizuje kompletní péče o pacienta (odběry , RTG, EKG, zařízení hospitalizace atp). přesná určení diagnózy, bezproblémová komunikace mezi ošetřujícími lékaři a pcientem a slušné jednání. Hlavním cílem kliniky GEPAMED je snaha o včasnou diagnostiku a zlepšit kvalitu života svých pacientů.

Klinika GEPAMED provozuje celkem dvě pobočky, jednu v Hradci Králové a jednu v Praze. Kapacita je v obou pracovištích 20 pacientů denně. Obě ordinace kliniky GEPAMED mají smluvní vazby se zdravotními pojišťovnami (najdete v kategorii aktuality), které umožňují ošetření v rámci pacientova zdravotního pojištění.
Přečtěte si více

Adresy (2)

NEXTCLINIC - GEPAMED
Jugoslávských Partyzánů 15, Praha 160 00
NEXTCLINIC - GEPAMED logo
NEXTCLINIC - GEPAMED
Mánesova ul. 646, Hradec Králové 500 02
NEXTCLINIC - GEPAMED logo

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Obecné skóre

  J
  MUDr. Zuzana Antušová Jiný

  Opravdu se pacientovi věnuje, naslouchá, nespěchá, umí si na něj udělat čas.

  K
  MUDr. Zuzana Antušová Jiný

  Skvělý a poctivý přístup k pacientovi, vysoká odbornost, snaha maximálně pomoci, důslednost

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Zuzana Antušová Jiný

  Jedna z nejlepších plicních specialistů. Chválí jí i na plicní klinice ve fakultní nemocnici, jako ohromně vzdělanou lékařku

  L
  Ověřený profil
  MUDr. Alena Vlachová Jiný

  Naprosto skvela lekarka s lidskym pristupem. O lekarskych schopnostech neni nutno ani psat, je skvela, ale nejlepsi je jeji humor a pristup. Kez by takovych lidi bylo vice! Dekuji moc za to, ze existuji tak skveli lide jako je ona.

  V
  Ověřený profil
  MUDr. Alena Vlachová

  Úžasná paní doktorka. Převzala mě do péče, když už nikdo nevěděl, co mi vlastně je a s její pomocí se vše nakonec zdárně vyřešilo. Oceňuji i to, že zároveň působí na pneumologické klinice ve FN Motol, kde jsem u ní několikrát podstoupila bronchoskopické vyšetření a byla i hospitalizována. Šlo tím pádem o soustavnou léčbu, kdy mě měla opravdu pod kontrolou a pomohlo mi to i z psychického hlediska, že tam někoho již znám. I nadále k ní chodím na prohlídky kvůli kontrole astmatu, již 3 roky a pokaždé se na návštěvu těším. Vždy je v dobré náladě, příjemná, zeptá se, co je u mne nového a naslouchá i tomu, co sama preferuji - konzultuje se mnou terapii. Např. nebyl problém vysazení léků, když bylo astma pod kontrolou a hodnoty zůstávaly v pořádku. Sestřička často působí dost unaveně, ale to nic nemění na tom, že je také moc příjemná a vyšetření je na pohodu. Je chápavá. Pokud se budu jednou z Prahy stěhovat, měnit doktorku kvůli dojíždění rozhodně nebudu!

  Došlo k chybě, zkuste to znovu