O.K. Dentes s.r.o., praktický lékař stomatolog

(2 názory)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

O.K. Dentes s.r.o., praktický lékař stomatolog

Kostelní 23/96

70200 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Hana Svobodová

  Zubař, MDDr.

  • O

   Dobrý den z trhání zubů jsem měl již delší dobu velkou obavu po jedné špatné zkušenosti,stejně tak i včera při návštěvě stomatochirurgie se mi honilo hlavou milion myšlenek při tom,kdy jsem viděl v čekárně pár pacientů a já byl mezi nimi.Nakonec jsem se ale odhodlal a sedl si na křeslo pod taktovku paní MDDr. Svobodové.Vše co se chystala dělat mi řekla dopředu takže jsem byl na všechno připraven i na případný utěk :D (přeháním),ale nebylo vlastně proč.Došlo u mé osoby k většímu počtu extrakcí zubu,myslel jsem že budu trpět ale během celé doby jsem prakticky necítil vůbec nic,takže od začátku až dokonce bylo vše úplně bez bolesti a jak to šlo paní doktorce od ruky ani nejde popsat.Jsem nad míru spokojen,dodala mi pocit klidu pro další návštěvy u ní. Navíc padlo i pár humorných témat mezi sestřičkou a paní doktorkou takže jsem se i pobavil :) atmosféra byla opravdu uvolněná..tak co tedy ještě k tomu dodat? Bolesti po zákroku byly úplně minimální a nemusel jsem použít ani žádnou tabletu proti bolesti a dnes druhý den je vše také úplně bez bolestí..co se týká extrakcí,můžu paní doktorku jen a jen doporučit,nedokážu více popsat spokojenost,takže jí vřele doporučuji všem kdo mají nějaké obavy..ihned potom co si sednete do křesla z vás vše opadne,protože zjístíte,že jste v dobrých rukou.Pan doktor Přibyl si k sobě vzal nejlepšího parťáka :) dle mého názoru :)


 • Karla Hudecová

  Zubař,

  • Umístění: O.K. Dentes s.r.o., praktický lékař stomatologSlužby: Moje paní doktorka šla do st. důchodu. Paní doktorku mi doporučil zeť

   Super zubařka, odborník, poradí jak se na něco zeptáte, Vždy usměvavá i její zdr. sestra.Vždycky se objednám na určitou hodinu a nikdy nečekám je to úplně něco jiného jak u mé bývalé zubařky kde jsem čekal někdy až 2 hod. Každému doporučím. Ordinace super vybavená.