O.K. Dentes s.r.o., praktický lékař stomatolog

Nejbližší zařízení

• Hana Svobodová

Zubař, MDDr.

• O

Dobrý den z trhání zubů jsem měl již delší dobu velkou obavu po jedné špatné zkušenosti,stejně tak i včera při návštěvě stomatochirurgie se mi honilo hlavou milion myšlenek při tom,kdy jsem viděl v čekárně pár pacientů a já byl mezi nimi.Nakonec jsem se ale odhodlal a sedl si na křeslo pod taktovku paní MDDr. Svobodové.Vše co se chystala dělat mi řekla dopředu takže jsem byl na všechno připraven i na případný utěk :D (přeháním),ale nebylo vlastně proč.Došlo u mé osoby k většímu počtu extrakcí zubu,myslel jsem že budu trpět ale během celé doby jsem prakticky necítil vůbec nic,takže od začátku až dokonce bylo vše úplně bez bolesti a jak to šlo paní doktorce od ruky ani nejde popsat.Jsem nad míru spokojen,dodala mi pocit klidu pro další návštěvy u ní. Navíc padlo i pár humorných témat mezi sestřičkou a paní doktorkou takže jsem se i pobavil :) atmosféra byla opravdu uvolněná..tak co tedy ještě k tomu dodat? Bolesti po zákroku byly úplně minimální a nemusel jsem použít ani žádnou tabletu proti bolesti a dnes druhý den je vše také úplně bez bolestí..co se týká extrakcí,můžu paní doktorku jen a jen doporučit,nedokážu více popsat spokojenost,takže jí vřele doporučuji všem kdo mají nějaké obavy..ihned potom co si sednete do křesla z vás vše opadne,protože zjístíte,že jste v dobrých rukou.Pan doktor Přibyl si k sobě vzal nejlepšího parťáka :) dle mého názoru :)

• Karla Hudecová

Zubař,

• Umístění: O.K. Dentes s.r.o., praktický lékař stomatologSlužby: Moje paní doktorka šla do st. důchodu. Paní doktorku mi doporučil zeť

Super zubařka, odborník, poradí jak se na něco zeptáte, Vždy usměvavá i její zdr. sestra.Vždycky se objednám na určitou hodinu a nikdy nečekám je to úplně něco jiného jak u mé bývalé zubařky kde jsem čekal někdy až 2 hod. Každému doporučím. Ordinace super vybavená.