Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

MUDr. Ondřej Valach Jiný

Velmi milý mladý pán doktor, usměvavý, milý, vstřícný, ochotný. Meniskus, poté plastika PZV a mozaiková plastika chrupavky.

MUDr. Róbert Kroupa Jiný

Pan doktor s krásným lidským přístupem, nepřestanu být vděčná za pomoc.Velký dík taky celému týmu na neurochirurgii zvlášť na jipce kde jsem se cítila velmi komfortně.Sestry neskutečně hodné,moc všem děkuji,jste úžasní

MUDr. Ondřej Valach Jiný

Je to opravdu Pan doktor. Usměvavý, milý a vstřícný. Operoval mamince asi před 4 lety kyčelní kloub (výměna) a dodnes nemá žádný s tímto spojený problém. Nyní má v péči manžela a já vím, že je v těch nejlevnějších rukou. Prostě 100 % spokojenost.

MDDr. Marek Macejka Jiný

Pán lékař M. Macejka, empatický , lidský a hlavně odborník, který umí pacientovi vše vysvětlit a záleží mu na něm. Zachránil mi život, odoperoval mi nador v hlavě a k tomu zachranil oko na které jsem už skoro neviděla. Celý personál kolem něj, a on sám jsou pro mne ANDĚLÉ. S velkou vděčnosti A.L. Ostrava

MUDr. Ondřej Valach Jiný

Ortopéd,kterého jsem dlouho hledala.Provedl mi náhradu kolenního kloubu maximální spokojenost.
    Přístup k pacientům vzorný.

MDDr. Marek Macejka Jiný

Skvělý neurochirurg, zachránil mi život a v jeho přítomnosti se cítím opravdu bezpečně. Navždy díky

Kontakt

Nemocniční 20, Ostrava 728 80 Zobrazit v Goole Maps