(19 názorů)
Zobrazit lékaře

Tyršova 9/1832, Ostrava-Jih

70200, Ostrava, moravskoslezský

Kontaktní údaje +420 72...

Karlovo náměstí 3/319

12000, Praha 2

Kontaktní údaje +420 77...

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Ladislav Lukáč

Praktický Lékař, Ortoped, MUDr.

• Laco je skvělý doktor a výborný člověk
      Manželka podstoupila léčbu kolene a nebo již několik měsíců co to je bolest.Js jsem absolvoval léčbu zánětu šlach na ruce jeho laserem a ruka je jako nová.Doporucuji vřele všem nemocným.
      R.Decky

• M

Vynikající zkušenost s léčbou kloubů pomocí kmenových buněk u pana doktora Lukáče. Mohu jen vřele doporučit. Zákrok jsem podstoupila v říjnu 2013. Léčba kyčelního a kolenního kloubu artrózy 3-4 stupně proběhla úspěšně. Krátkou dobu po zákroku se můj stav neuvěřitelně zlepšil. Můžu opět bez bolestí chodit. Po několika letech a zejména po posledních 3 měsících silných bolestí ve dne i v noci, jsem se konečně vyspala. Nečekala jsem tak vynikající výsledek. Doufala jsem alespoň v mírnou úlevu od bolestí. Dozvěděla jsem se, že v mém pokročilém věku 80 let a u artróz v takovém stupni je úspěšnost nejistá. Výsledek je však neuvěřitelný. Moc mi to pomohlo. Jsem nyní úplně bez bolestí. Považuji to za zázračnou metodu a velmi to všem doporučuji.
      Obávala jsem se podstoupit jakýkoliv zákrok, neboť od kamarádek které podstoupily operaci kloubní náhrady, jsem se doslechla, že jim výměna kloubu nepomohla, ba naopak stav se jim velmi zhoršil a už se to nedá vrátit.
      Doslechla jsem se o nové metodě léčby pomocí kmenových buněk a rozhodla jsem se to zkusit v naději, že pokud by to nepomohlo tak alespoň to nebude horší. Dámy pokud trpíte a obáváte se tak jako já, dodejte si odvahu a jděte na to. Mně to moc pomohlo, a i kdyby to bylo alespoň na nějaký čas, stojí to za to. Držím všem palce, ať vám to taky vyjde.
      Velmi si cením osobního vřelého přístupu pana doktora Lukáče, který mně vše trpělivě vysvětlil a o všem ne informoval, kontaktoval také osobně po zákroku a zajímal se, o to jak se mi daří.
      Pana doktora si velmi vážím za jeho příjemné jednání a úspěšný zákrok, jsem mu velmi vděčná.
      Touto cestou mu velmi děkuji.

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře