Adresa

Ordinace
Náměstí Svobody 274 Kolín V, Kolín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: Ordinace Jiný

Velmi dobře se přizpůsobil mým vysokým nárokům. Za odbornou konzultaci veliká spokojenost. Nechala jsem si předělat všechny plomby na bíle. Precizní práce!!!

J
Umístění: Ordinace Jiný

Je to nejlepší zubař a velmi milý člověk. Jsem moc ráda, že pečuje o celou mojí rodinu. Velké díky za jeho dovednost a odbornost.

Ověřený profil

Já jsem u pana doktora velmi spokojená. Navštěvujeme ho i s malým synem a musím říct, že po předchozích zkušenostech - hlavně s dětskými lékaři, je to změna k lepšímu. Všichni jsou milí a ohleduplní. Novinkou pro mne bylo, že s Vámi vše prodiskutují a poradí Vám. Ordinace moderně vybavená. Mohu doporučit.


P
Ověřený profil

V této ordinaci se bohužel situace (zřejmě nárůstem pacientů) docela zhoršuje.. Objednací termíny jsou velmi dlouhé (cca 3 měsíce) a přestože ordinace je čistá a moderní, tak organizace je celkem chaotická.. Docela se tam i podle mě obmněňovali lékaři..Tři měsíce jsem byla objednaná na zákrok a když už konečně nadešel den D, tak mi byla provedena mladším z lékařů prohlídka a sděleny tři nové termíny na opravy plomb - s dalším čekáním za dva měsíce.. Navíc mi je stále dokola nabízeno nahradit několik zubů korunkami, což stále odmítám, jelikož zuby i plomby drží a na velké výdaje nemám. Nesetkala jsem se zatím s žádným názorem u svých známých, že by jim jejich zubař stále "nutil" korunky.. Myslím, že když se sestra při telefonické objednávce ptá, jestli chcete jen na kontrolu nebo na zákrok, tak by se podle toho měl pak i lékař zařídit.. Navíc zde neplatí ani čas objednání, v čekárně jsem čekala hodinu a 10 minut, přestože jsem měla daný termín a navíc, když už člověka nevezmou na čas, tak ani neplatí, kdo jak přišel. Jestliže mají kamerový systém, tak vidí, jak pacienti po sobě přichází a měli by je brát do ordinace alespoň podle toho, když ne podle termínu objednání.. Třeba by si mohli uspořádat objednávky - dopoledne jen kontroly, odpoledne zákroky.. Bohužel mě několik posledních zážitků z návštěvy této ordinace donutilo poohlédnout se po novém zubaři :(


Ověřený profil

souhlasím z předchozími recenzemi, pana doktora si pamatuji z jiného pracoviště, vždy ochotně vše vysvětlil, je šikovný, ohleduplný, nenechá Vás trpět bolestmi... doporučuji


V
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím už cca 1 rok a jsem s ním moc spokojený. Je ohleduplný, šikovný a má příjemné vystupování, i paní doktorka je pečlivá a příjemná. Sestřičky tam jsou mladé a sympatické. Tuto zubní ordinaci mohu jen doporučit!


R
Ověřený profil

Já jsem také velice spokojená v této ordinaci. Chodím k panu doktorovi, který je také velice milý a ohleduplný k pacientům, kteří mají fobii ze "zubařů".
Šenkýřová


K
Ověřený profil

Objednala jsem se k panu doktorovi po delší době, kdy jsem kvůli "fobii" z vrtání zubů měla strach zubaře vůbec navštívit. Sestřička mě ochotně objednala. O zuby se mi starala mladá paní doktorka (doktor Kedelidze ordinoval u druhého zubařského křesla - mají tam dvě). Paní doktorka byla velmi milá a pečlivá, byla jsem tam třikrát na vrtání ošklivých kazů a na doplnění plomb. Vždy se mě ptala, zda to bolí či nebolí a byla ochotná vždy dopíchnout injekci. Prostředí ordinace je také příjemné a čisté. Doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu