Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

V r. 1998 jsem po promoci nastoupil na chirurgické oddělení Nemocnice Podlesí v Třinci, kde značnou část mé práce tvořila (a dosud tvoří) miniinvazivn...

• chirurgie

Umístění: Chirurgická ambulance, Karvinská hornická nemocnice a.s. Jiný

Pan doktor Mec je velmi empatický a vstřícný lékař. Je vidět, že pan doktor bere práci jako poslání. Škoda, že takových lékařů je jako šafránu. Děkuji panu doktorovi Mecovi za jeho přístup a jsem opravdu ráda, že mou maminku operoval právě pan doktor.

Umístění: Chirurgická ambulance, Vítkovická nemocnice a.s. Jiný

Nejlepší lékař jakého jsem kdy zažil.Odbornosti i přístupem.Je ochoten i poradit pokud problém je mimo jeho obor.

Začala mne trápit zácpa a problémy s konečníkem, proto mne obvodní lékařka odeslala na proktologii. Šla jsem k lékaři s velkým ostychem, ale jak jsme se začali bavit, tak ze mne stud rychle opadl. Pan doktor je velmi empatický s lidským přístupem, o všem si s Vámi povykládá, hodně se ptá a má zájem s Vámi problém vyřešit, umí naslouchat. Malý hemeroid byl okamžitě zagumičkován, vyšetření bylo bezbolestné. Byla mi diagnostikována rektokéla, následně jsem byla odeslána na defekografii do FN Poruba. Také se nemusíte obávat, vyšetření bezpolestné. Pan doktor je člověk na pravém místě, kéž by takovýchto lékařů bylo podstatně více!! Všem mohu ze srdce a vřele doporučit!! Moc si ho za jeho přístup vážím.

Je mne líto, že takových lékařů jak je p. MUDr. Mec Vlastimil není více. Operoval mě 2 x a zde se projevila jeho odbornost, obětavost a lidský přístup. Dávám 6 hvězdiček. Pletnicki Stanislav, Karviná

Dnes byla má první návštěva pana doktora a nemohu jinak, než ho vynachválit. Mám problémy s prsem, takže jsem se bála a bylo mi nepříjemné tam jít, ale pan doktor byl velmi milý, profesionální a opravdu mě překvapil svým lidským přístupem, takže veškerý můj stud ze mě spadl. Tímto děkuji :).

Děkuji za lidský a profesionální přístup, jednodenní chirurgie, operace žlučníku,byla jak v americkém fimu, precizní,12.2.2013 operace...18.2.2013 vytažení stehů.Návrat do prace byl velmi rychlý.Smekám před Vaším přístupem. Ještě jednou díky.

Také souhlasím ! Pan MUDr. Mec je velmi kvalitní a obětavý lékař.

Souhlaím s hodnocením a doporučuji MUDr. Mece jako velmi lidského a kvalitního chirurga.

Výborný lékař a báječný člověk, se srdíčkem na pravým místě. Práce je jeho posláním, doporučuji!! Má zlaté ručičky,jsem jeho dlouholetým pacientem.
Děkuji Vám pane doktore za lidský přístup, laskavost, ochotu a péči.

• chirurgie