Praktický lékař pro dospělé
FASMED-PRAKTIK s.r.o. , Dělnícka 24 A, Havířov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Mohu jen chválit. Takových lékařů je málo, rovněž i sestřiček V dnešní době je práce zdravotníka hodně náročná.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem velmi ráda, že je naši rodinnou lékařkou. Všichni jsme si ní velmi spokojeni. Profesionální a empatický člověk. Díky za ní.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Nemuzu si pani doktorku vynachvalit. Je velice zkusena, sympaticka a ma profi pristup k pacientum. Chodim k ni uz od 15 let (takze 27 let) a bojim se dne kdy pujde do duchodu a ja budu hledat takovou skvelou nahradu!

Doktorka katastrofa sprostá arogantní nána moje lékařka měla dovolenou tahle rádoby paní doktorka jí zastupovala a nechtěla mi napsat neschopenku spětně že prý neví co jsem zač. Vpráci neomluvené dny a výpověd .Je to fakt ani nechci psát co

Ještě na Werichovce byly dvě lékařky s jednou čekárnou. Bylo mi až trochu líto té druhé sestry, když otevřela dveře a ptala se jestli jde někdo k nim a nikdo se nezvedl, ač byla plná čekárna :) každý si udělá obrázek sám. Nová ordinace je překrásná a hodně pozitivní. Sestřička je dcera a je to neskutečné sluníčko :))

Jsem s pani doktorkou velice spokojena. Velice pozitivni pristup a nadhled. Nedava zbytecne antibiotika. Kdyz jsem tam prisla s modrinkami na noze ze obcas boli, myslela jsem ze je to banalita. Tak me hned poslala do nemocnice na infekcni lezet aby mi udelaly podrobne testy. Zjistili ze jsem tam mela prechozeny zanet a potom mi nasadila antibiotika a leky a pravidelne me kontrolovala asi 3mesice do uplneho vyleceni. Opravdu pohotova reakce a odbornost.

muzu jen doporucit, jedna fer a narovinu, nenasazuje zbytecne antibiotika jak nejsou potreba, snazi se vyjit vstric

dle meho nazoru je tato pani doktorka dost ferova. sice nekdy opravdu zlechcuje veci, ale nebere je na lehkou vahu, spise se snazi pacientovi zlepsit naladu, aby se psychicky zlepsil a uvolnil. rovnez jsem rad, ze pokud se clovek objedna na urcitou hodinu, tak jej vezme logicky mimo frontu

Jsem pacientka paní doktorky řadu let a spolu se mnou prakticky celá má rodina. Vím i to, že je velmi dobře hodnocena odbornými lékaři. Je snad jediná, která se o své pacienty zajímá i v nemocnicích, pokud jsou hospitalizováni. Nelze posuzovat jen podle toho, jestli jí to trvá nebo ne - je odbornicí na svém místě.

Jsem s ní spokojen a má velmi dobrý přístup k pacientům,vždy když jsem byl nemocen tak mi pomohla od nemoci.