Úrazová nemocnice v Brně
Ponávka 6, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Úrazová nemocnice v Brně Jiný

Pan doktor mi jako jediný pomohl s tříselnou kýlou. Po oslovení pěti nemocnic jsem byl všude odmítnut skrz váhu. Jediný on mě přijal bez výhrad. Za mě profesionální a lidský přístup k pacientům.

Umístění: Úrazová nemocnice v Brně Jiný

Do nemocnice som sa dostavil vecer s bolestami brucha, nasledovala urgentná operácia slepého čreva 2019/03/11 21,00 hod, pánu doktorovi zo srdca ĎAKUJEM za záchranu života !!!

Umístění: Úrazová nemocnice v Brně Gastroskopie

Kdo z Vas muze rict, ze vysetreni na gastro bylo super? Ja to rict muzu. Pan doktor je fakt dobrej. Vubec to nebylo neprijemny a bylo to rychly. Pane doktore dekuji, ze jsem si z toho to vysetreni neodnesla spatnej . zazitek. I.Jelicova

Pan doktor Krass,je profesional na spravnem miste.Vyborny lekar s lidskym pristupem ,v lete me zachranil zivot,patrimu mu ode mne velke podekovani.Langrova Vera

Pan doktor neumí příliš komunikovat s pacienty a mám pocit, že nečte ani zprávy. Odoperoval mě výborně, křivdil bych mu, kdybych tvrdil opak. Vyšetření na ambulanci jsou slabší. Za 30 korun bych čekal trošku víc pozornosti, než vyslechnutí mých subjektivních dojmů a na jejich základě stanovení další léčby.