Adresa

Úrazová nemocnice v Brně
Ponávka 6, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Úrazová nemocnice v Brně Jiný

Pan doktor mi jako jediný pomohl s tříselnou kýlou. Po oslovení pěti nemocnic jsem byl všude odmítnut skrz váhu. Jediný on mě přijal bez výhrad. Za mě profesionální a lidský přístup k pacientům.

I
Umístění: Úrazová nemocnice v Brně Jiný

Do nemocnice som sa dostavil vecer s bolestami brucha, nasledovala urgentná operácia slepého čreva 2019/03/11 21,00 hod, pánu doktorovi zo srdca ĎAKUJEM za záchranu života !!!

A
Ověřený profil
Umístění: Úrazová nemocnice v Brně Gastroskopie

Kdo z Vas muze rict, ze vysetreni na gastro bylo super? Ja to rict muzu. Pan doktor je fakt dobrej. Vubec to nebylo neprijemny a bylo to rychly. Pane doktore dekuji, ze jsem si z toho to vysetreni neodnesla spatnej . zazitek. I.Jelicova


V
Ověřený profil

Pan doktor Krass,je profesional na spravnem miste.Vyborny lekar s lidskym pristupem ,v lete me zachranil zivot,patrimu mu ode mne velke podekovani.Langrova Vera


M
Ověřený profil

Pan doktor neumí příliš komunikovat s pacienty a mám pocit, že nečte ani zprávy. Odoperoval mě výborně, křivdil bych mu, kdybych tvrdil opak. Vyšetření na ambulanci jsou slabší. Za 30 korun bych čekal trošku víc pozornosti, než vyslechnutí mých subjektivních dojmů a na jejich základě stanovení další léčby.


Došlo k chybě, zkuste to znovu