PhDr.

Vít Čelikovský

Psycholog

Kontaktní informace

• M

Setkani s panem Celikovskym zmenilo hodne veci v mem zivote. Poznala jsem vice sama sebe ale take i lide kolem mne, priblizila jsem se ke svemu vnitrnimu svetu ale take i dokazala se citit stastneji, klidneji a vic spokojene ve svem zivote. Je to velice nadany, zkuseny ale take i hodny a prijemny terapeut. Citila jsem se bezpecne a mohla jsem se otevrit a rict veci, ktere pred tim jsem nedokazala rict nikomu a tak se zacala moje cesta k psychologickemu zdravi. Vzdy dokazal najit slova, ktere mi pomohli videt situaci jak je, mela jsem hodne okamziku kdyz jsem si rikala: Presne, tak to je ono! Pokud vy jste se okazali v narocneji situaci a hledate pomoc a podporu to je urcite misto kde je muzete najit!

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• M

• Chodila jsem k panu Čelikovskému na terapii, a díky němu je můj život o 300% lepší. Mohu jedině doporučit. Hlavně lidem, kteří hledají pohodové prostředí, pohodového terapeuta, kterému to myslí, ale není arogantní, vždy se snaží využít maximálně svých znalostí.

• Pan doktor mi hodně pomohl. Chodila jsem k němu téměř dva roky a vždycky se snažil mi porozumět a pomoci.

• Je to už nějaký ten rok, co jsem k panu Čelikovskému chodila, ale mohu jen vřele doporučit. Je velmi empatický, lidský, terapii vede klient. Skutečně mi pomohl!

• Moje první setkání s psychologem - postupně mě dostal ze všech mých problémů. Přátelský (skoro domácký) přístup, ale spíše pro mladší lidi. Dokáže se skvěle vcítit a problémy řešit od nejpalčivějších po banální. Mohu jen doporučit všem studentům (psycholog Studentského zdravotního ústavu) s životními problémy...