Buzulucká 4, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Setkani s panem Celikovskym zmenilo hodne veci v mem zivote. Poznala jsem vice sama sebe ale take i lide kolem mne, priblizila jsem se ke svemu vnitrnimu svetu ale take i dokazala se citit stastneji, klidneji a vic spokojene ve svem zivote. Je to velice nadany, zkuseny ale take i hodny a prijemny terapeut. Citila jsem se bezpecne a mohla jsem se otevrit a rict veci, ktere pred tim jsem nedokazala rict nikomu a tak se zacala moje cesta k psychologickemu zdravi. Vzdy dokazal najit slova, ktere mi pomohli videt situaci jak je, mela jsem hodne okamziku kdyz jsem si rikala: Presne, tak to je ono! Pokud vy jste se okazali v narocneji situaci a hledate pomoc a podporu to je urcite misto kde je muzete najit!

Chodila jsem k panu Čelikovskému na terapii, a díky němu je můj život o 300% lepší. Mohu jedině doporučit. Hlavně lidem, kteří hledají pohodové prostředí, pohodového terapeuta, kterému to myslí, ale není arogantní, vždy se snaží využít maximálně svých znalostí.

Pan doktor mi hodně pomohl. Chodila jsem k němu téměř dva roky a vždycky se snažil mi porozumět a pomoci.

Je to už nějaký ten rok, co jsem k panu Čelikovskému chodila, ale mohu jen vřele doporučit. Je velmi empatický, lidský, terapii vede klient. Skutečně mi pomohl!

Moje první setkání s psychologem - postupně mě dostal ze všech mých problémů. Přátelský (skoro domácký) přístup, ale spíše pro mladší lidi. Dokáže se skvěle vcítit a problémy řešit od nejpalčivějších po banální. Mohu jen doporučit všem studentům (psycholog Studentského zdravotního ústavu) s životními problémy...