Veterinář Židlochovice

• „Paní doktorka je skvělá, ordinaci doporučuji všem, kteří milují své mazlíčky.Zde jim bude vždy poskytnutá profesionální péče. Více

Mikuláškovo náměstí 16, Brno Mapa

• „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Sobotovice, Brno Mapa

BRNO a okolí

• „Paní Lorencová je skvělá veterinární doktorka moc nám pomohla s čim mohla a doporučila i kolegy kteří se dále postarají o léčbu. Vřele doporučuji jak já tak i naše malá fretka. Více

Mikuláškovo náměstí 2, Brno Mapa

Mikuláškovo náměstí 2, Brno - Starý Lískovec

• „Nezbývá mi nic jiného než doporučit. Celý tým naprosto skvělý. Snaha pomoci, cena a celkový přístup, především po odborné stránce, perfektní i přes veškeré námitky naší velice bojovné kočky. Více

Jihlavská 7, Brno Mapa

Veterina Jihlavská

• „K Dr. Hladíkovi chodím již se svým 3.pejskem nešla bych už nikdy jinam.Kastroval mně 2 feny, pohotovost 24 hodin po telefonu, úžasný přístup.Bohužel musel i pomoci k dlouhému spánku i mému 1. pejskovi a vím, že ho to bolelo stejně jako mně, protože ho ošetřoval výborně 16 let. Hemzová Více

Oblá 75a, Brno Mapa

• „Pan, doktor je opravdu velký odborník a zvířata má rád. Můj pes je kardiak plus trpí na chronické selhání ledvin a byla nutná operace_prave zadní nohy. Pan doktor posoudil stav a operaci provedl pes už skoro po 1.tydnu běhá. Můžu jen doporučit ???? Více

Jemelkova 703/42, Brno Mapa

ABClinic veterinární klinika

• „Pan doktor je profesionál , ochotný, vstřícný. Operoval naší feně přetrhané vazy , neni vubec poznat že by jí něco nekdy bylo. a Ted mame štěne BOM a řešili jsme Zkrácení flex. šlach ... Určitě doporučuji . Více

Vedlejší 8, Brno Mapa

MVDr. Jindřich Nešpor

• „Díky péči fajn doktorům přežilo nalezené koťátko,které bylo na umrění a museli mu vyoperovat ocicko. Děkuji za péči i za přístup všech doktorů. Koťátko Barča si užívá života! Více

Brněnská 29/10, Velké Pavlovice Mapa

• Veterinář, Kardiolog

„Musím zde napsat za sebe, za manžela a hlavně za našeho jezevčíka Britečka, že jsme strašně moc spokojeni s prací pana doktora MVDr.Scheera. Operoval našeho pejska a odvedl svou práci na jedničku s hvězdičkou. Pan doktor a jeho tým doktorek, které pracují na Veterinární klinice v Malešovicích dělají maximum pro zvířátka. Je zde k malým pacientům veden profesionální přístup s láskou ke zvířatům. Moc Vám všem děkujeme, že jste nám pomohli :-) Hana a Luboš Nevědělovi. Více

Malešovice 67, Malešovice Mapa

• „velice spokojený

Jiráskova 333/60, Dolní Kounice Mapa

• „Paní doktorka Vondrová-dnes již Novotná je prostě super. Nejen, že vždy pomůže a rychle vyléčí, ale je taky velmi milá, se zvířaty to umí a ceny jsou lidové! Za nás mohu s klidným svědomím doporučit. Více

Mikuláškovo náměstí 562/2, Brno Mapa

• „Pan Forejtek, je snad nejlepší veterinář, ke kterýmu můžem chodit. S naším pejskem jsme navštěvovali zhruba už asi tak 3 veterináře a žádný se nevyrovná panu Forejtkovi. Než vůbec něco začal dělat našemu pejskovi, tak si s ním chvíli povídal a hladil ho a pak začal s vyštřením. Tímto se náš pes aspoň trochu uklidnil. V ordinaci má vždy čisto. Nyní k němu chodíme už se dvěma pejsky a nikdy bych ho neměnila. A i když má o trochu vyšší ceny než ostatní veterináři či veterinář v Židlochovicích, tak mi to nevadí. Za zdraví u svého mazlíčka si radši připlatím, než aby byl ošetřován ve špíně a veterinářem bez citu. Jde vidět, že tuto práci dělá proto, že ho to baví a má rád zvířata a ne pro byznys. Více

Nerudova 770, Židlochovice Mapa

MVDR. PAVEL FOREJTEK, CSC.

• „Pan doktor je velice příjemný, se vším mým 2 psům vždy pomohl, skvělá domluva, operace dopadla na výbornou, vše vysvětlí, dá se s jim i krásně popovídat, je vstřícný. Řekla bych, že i ceny jsou naprosto adekvátní, doporučuji. Více

Cukrovarská 233, Pohořelice, Pohořelice Mapa

Veterinární ordinace - MVDr. Hynek Siksta

• „Mohu jen doporučit, paní doktorka nám pejska (máme celkem 3 a odchovávali jsme i štěňátka) vždy přesně diagnostikovala a léčba díky tomu měla rychlý účinek. Je velmi vstřícná a dokáže doporučit a poradit od odčervení po spec. výživu. Více

Popovická 908, Brno Mapa

Veterina Bystrc s.r.o.

• „Příjemný, vstřícný, dobrý lékař; je vidět, že má rád zvířata a záleží mu na nich. Máme s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Více

Nová 271/51, Troubsko Mapa

• „Pro lidi, kteri maji pejska jako dite nebo jako modni doplnek a dojdou do ordinace se zlomenym drapem z eskalatoru z obchodniho centra ocekavajici operacni sal s dospavacim pokojem, tento veterinar rozhodne neni. Ostatnim mohu vrele doporucit. Ordinace v prijemnem domacim prostredi, pan doktor velmi pratelsky a profesionalni. Zakroky za velmi lidove ceny. Více

Zámecká 9/18, Brno Mapa

• „S panem doktorem spolupracujeme již delší dobu a je pro nás nenahraditelný. Jedná se o opravdu skvělého veterináře s dlouhodobou praxí, která vždy přinese výborné výsledky. Pan doktor je velmi všestranný, stará se nám o zdraví pejska, koně i morčete. Jako jeden z mála si poradí i s našim koníkem, který není zrovna lehce ošetřitelný. Je to opravdu člověk na svém místě. Za nás ho můžu jen a jen doporučit. Více

Nebovidská 537/38, Střelice Mapa

• „Pan doktor vždy velice ochotně pomůže, ke svým zvířecím pacientům je citlivý a pro jeho zkušenosti a přístup si ho vážím a mám k němu důvěru.Proto, když je něco s mými mazlíčky v nepořádku obracím se s důvěrou jen na něj a to už 20let. Více

Brněnská 352, Pohořelice Mapa

• „MVDr.Přikrylová je nejen špičkový chirurg a oftalmolog,ale především úžasný člověk s laskavým přístupem nejen ke zvířecím pacientům,ale i k jejich majitelům.Moc děkuji za perfektní péči o psíka Vlastičku.AAlbrecht Více

Jemelkova 42, Brno Mapa

ABclinic

• „Pan doktor Ryba je skvělým veterinářem, vždy ochotný, milý, poradí, doporučí... Je vidět, že má svou práci rád

Ke Dvoru 218, Žatčany Mapa

Veterinární ordinace Žatčany