Veronika Schmidtová, chirurg Brno

MUDr. Veronika Schmidtová

Chirurg

2 názory

Uložit


Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
2 názory

M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Bohužel nemám zkušenosti s paní MUDr. Veronikou Schmidtovou v rámci chirurgického zákroku, ale pouze s osobní návštěvou této lékařky. Kvůli zdravotním komplikacím jsem od své praktické lékařky obdržela žádanku na vyšetření na chirurgii a chtěla jsem se objednat k paní Schmidtové. Sestřička mi sdělila, že ordinuje až za týden, a když jsem tedy přišla do ordinace, tak jsem se setkala s velmi nepříjemným jednáním. Paní doktorka začala osočením, proč chodím k ní, že toto snad není jediná chirurgická ordinace. Pokračovala sdělením, že neví, co se mnou má vlastně dělat a že na mě nemá čas, a že mám přijít jindy, během dopoledních ordinačních hodin (přišla jsem v odpoledních, nicméně paní doktorka nemá nikde uvedeno, že ve vypsaných odpoledních hodinách neordinuje, nebo přijímá jen vybrané pacienty).

Když jsem přišla na druhý den dopoledne, sestřička postupně volala jednotlivé příchozí dovnitř. Po chvíli vyšla paní doktorka, prohlédla si mě, zavolala dovnitř jiného pacienta a při zavírání dveří začala opět nepříjemným hlasem sestřičce vykládat, že počkám, že jsem "ta ze včerejška", a že mi říkala, že mám přijít ráno.

Pouze doplním, že paní doktorka má dopolední ordinační hodiny psané na dobu 7 až 11:30 a já přišla před devátou.

Po tomto chování paní doktorky jsem již k ní do ordinace raději nešla. Přišla jsem dvakrát, ve vypsaných časech a setkala jsem se pouze s nepříjemným chováním a urážením.

Nemohu posoudit schopnosti Mudr. Schmidtové z chirurgického hlediska, ale z lidského přístupu a chování lékaře k pacientovi, jsou moje zkušenosti naprosto negativní a tuto paní doktorku už z tohoto důvodu nemohu doporučit. Pokud jdete k lékaři, je důležitá vzájemná komunikace a lékařovo chování. V případě, že vám ihned po vstupu do ordinace začne nadávat, tak mu svou důvěru nevložíte.


Ověřeny pacient

K paní doktorce, která "rada reže", chodím s přestávkami už 3 roky se znamínky a její přístup si nemůžu vynachválit. Velmi příjemná, věcná, rychlá a vtipná. Se sestřičkou tvoří skvělý tandem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den, prosím vás chci že zeptat. Tak týden zpět jsem spadla na kole a od té doby mě bolí nebo píchá pod levými žebrami jakoby pod prsem a jde to až do boku a levé lopatky a nejvíc to asi bolí při nádechu. Nebo když se špatně pohnu můžu se zeptat co to může být předem děkuji za odpověď

    určite by som si dala urobit Rtg vyštrenie možete mat zlomeninu rebra

    MUDr. Veronika Schmidtová

  • dobry den včera jsem spadl ze štafli na beton a po 4 hodynach me desne začalo bolet zapesti neoteklo celou noc jsem nemohl spat zapestí chladim po ochlazení bolest prejde ale zase se vrati dlan bez problemu mohu sevřít ale z zapestim pohyb je bolestivy. Co mohu delat dal?

    ist k lekárovi a na Rtg vyšetrenie

    MUDr. Veronika Schmidtová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti