Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: jiné místo

Bohužel nemám zkušenosti s paní MUDr. Veronikou Schmidtovou v rámci chirurgického zákroku, ale pouze s osobní návštěvou této lékařky. Kvůli zdravotním komplikacím jsem od své praktické lékařky obdržela žádanku na vyšetření na chirurgii a chtěla jsem se objednat k paní Schmidtové. Sestřička mi sdělila, že ordinuje až za týden, a když jsem tedy přišla do ordinace, tak jsem se setkala s velmi nepříjemným jednáním. Paní doktorka začala osočením, proč chodím k ní, že toto snad není jediná chirurgická ordinace. Pokračovala sdělením, že neví, co se mnou má vlastně dělat a že na mě nemá čas, a že mám přijít jindy, během dopoledních ordinačních hodin (přišla jsem v odpoledních, nicméně paní doktorka nemá nikde uvedeno, že ve vypsaných odpoledních hodinách neordinuje, nebo přijímá jen vybrané pacienty).

Když jsem přišla na druhý den dopoledne, sestřička postupně volala jednotlivé příchozí dovnitř. Po chvíli vyšla paní doktorka, prohlédla si mě, zavolala dovnitř jiného pacienta a při zavírání dveří začala opět nepříjemným hlasem sestřičce vykládat, že počkám, že jsem "ta ze včerejška", a že mi říkala, že mám přijít ráno.

Pouze doplním, že paní doktorka má dopolední ordinační hodiny psané na dobu 7 až 11:30 a já přišla před devátou.

Po tomto chování paní doktorky jsem již k ní do ordinace raději nešla. Přišla jsem dvakrát, ve vypsaných časech a setkala jsem se pouze s nepříjemným chováním a urážením.

Nemohu posoudit schopnosti Mudr. Schmidtové z chirurgického hlediska, ale z lidského přístupu a chování lékaře k pacientovi, jsou moje zkušenosti naprosto negativní a tuto paní doktorku už z tohoto důvodu nemohu doporučit. Pokud jdete k lékaři, je důležitá vzájemná komunikace a lékařovo chování. V případě, že vám ihned po vstupu do ordinace začne nadávat, tak mu svou důvěru nevložíte.

K paní doktorce, která "rada reže", chodím s přestávkami už 3 roky se znamínky a její přístup si nemůžu vynachválit. Velmi příjemná, věcná, rychlá a vtipná. Se sestřičkou tvoří skvělý tandem.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. O co by se prosím mohlo jednat? Již asi 3 týdny se nachází v trislech v blízkosti varlat jakýsi bílý beďar nebo něco podobného, je to bílé a pod bílým beďarem je cítit malinkatá podkozni boulička (bouliček je zde ale vice, proto to k tomu nemusi ani patrit) nijak neprekazi ani neboli, cca 0,3 cm velké, neboli, nevadí, pouze to tu je. Po zmáčknutí se v okolí toho udělá 1mm červený pruh kolem dokola, nejspíše ale zastavení průtoku krve. Vím že se asi o nic nejedná, jen chci mít jistotu zda se takto neprojevuje i absces, atd. Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.

CHCELA SOM DOPORUČIT VYŠETRENIE,NALJLEPŠI U AKEKOKOLVEK CHIRURGA.

MUDr. Veronika Schmidtová

Dobrý den, prosím vás chci že zeptat. Tak týden zpět jsem spadla na kole a od té doby mě bolí nebo píchá pod levými žebrami jakoby pod prsem a jde to až do boku a levé lopatky a nejvíc to asi bolí při nádechu. Nebo když se špatně pohnu můžu se zeptat co to může být předem děkuji za odpověď

určite by som si dala urobit Rtg vyštrenie možete mat zlomeninu rebra

MUDr. Veronika Schmidtová