Dotazy od pacientů (3)
-
dobry den včera jsem spadl ze štafli na beton a po 4 hodynach me desne začalo bolet zapesti neoteklo
dobry den včera jsem spadl ze štafli na beton a po 4 hodynach me desne začalo bolet zapesti neoteklo celou noc jsem nemohl spat zapestí chladim po ochlazení bolest prejde ale zase se vrati dlan bez problemu mohu sevřít ale z zapestim pohyb je bolestivy. Co mohu delat dal?
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
ist k lekárovi a na Rtg vyšetrenie
-
Dobrý den, prosím vás chci že zeptat. Tak týden zpět jsem spadla na kole a od té doby mě bolí nebo p
Dobrý den, prosím vás chci že zeptat. Tak týden zpět jsem spadla na kole a od té doby mě bolí nebo píchá pod levými žebrami jakoby pod prsem a jde to až do boku a levé lopatky a nejvíc to asi bolí při nádechu. Nebo když se špatně pohnu můžu se zeptat co to může být předem děkuji za odpověď
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
určite by som si dala urobit Rtg vyštrenie možete mat zlomeninu rebra
-
Dobrý den. O co by se prosím mohlo jednat? Již asi 3 týdny se nachází v trislech v blízkosti varlat
Dobrý den. O co by se prosím mohlo jednat? Již asi 3 týdny se nachází v trislech v blízkosti varlat jakýsi bílý beďar nebo něco podobného, je to bílé a pod bílým beďarem je cítit malinkatá podkozni boulička (bouliček je zde ale vice, proto to k tomu nemusi ani patrit) nijak neprekazi ani neboli,…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
CHCELA SOM DOPORUČIT VYŠETRENIE,NALJLEPŠI U AKEKOKOLVEK CHIRURGA.
Často kladené dotazy
-
Dobrý den, trpím celodenními úzkostmi a v poslední době se můj stav zhoršil. Snažím se používat r
Dobrý den,
to, co popisujete, se u úzkostných stavů objevuje…