Dotazy od pacientů (3)

  • dobry den včera jsem spadl ze štafli na beton a po 4 hodynach me desne začalo bolet zapesti neoteklo

    dobry den včera jsem spadl ze štafli na beton a po 4 hodynach me desne začalo bolet zapesti neoteklo celou noc jsem nemohl spat zapestí chladim po ochlazení bolest prejde ale zase se vrati dlan bez problemu mohu sevřít ale z zapestim pohyb je bolestivy. Co mohu delat dal?

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Veronika Schmidtová

    ist k lekárovi a na Rtg vyšetrenie


  • Dobrý den, prosím vás chci že zeptat. Tak týden zpět jsem spadla na kole a od té doby mě bolí nebo p

    Dobrý den, prosím vás chci že zeptat. Tak týden zpět jsem spadla na kole a od té doby mě bolí nebo píchá pod levými žebrami jakoby pod prsem a jde to až do boku a levé lopatky a nejvíc to asi bolí při nádechu. Nebo když se špatně pohnu můžu se zeptat co to může být předem děkuji za odpověď

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Veronika Schmidtová

    určite by som si dala urobit Rtg vyštrenie možete mat zlomeninu rebra


  • Dobrý den. O co by se prosím mohlo jednat? Již asi 3 týdny se nachází v trislech v blízkosti varlat

    Dobrý den. O co by se prosím mohlo jednat? Již asi 3 týdny se nachází v trislech v blízkosti varlat jakýsi bílý beďar nebo něco podobného, je to bílé a pod bílým beďarem je cítit malinkatá podkozni boulička (bouliček je zde ale vice, proto to k tomu nemusi ani patrit) nijak neprekazi ani neboli,…

    ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

    MUDr. Veronika Schmidtová

    CHCELA SOM DOPORUČIT VYŠETRENIE,NALJLEPŠI U AKEKOKOLVEK CHIRURGA.


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.