Dobrý den. O co by se prosím mohlo jednat? Již asi 3 týdny se nachází v trislech v blízkosti varlat jakýsi bílý beďar nebo něco podobného, je to bílé a pod bílým beďarem je cítit malinkatá podkozni boulička (bouliček je zde ale vice, proto to k tomu nemusi ani patrit) nijak neprekazi ani neboli, cca 0,3 cm velké, neboli, nevadí, pouze to tu je. Po zmáčknutí se v okolí toho udělá 1mm červený pruh kolem dokola, nejspíše ale zastavení průtoku krve. Vím že se asi o nic nejedná, jen chci mít jistotu zda se takto neprojevuje i absces, atd. Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Karel Tejnora
Karel Tejnora
chirurg
Česká Lípa
Zřejmě jde o dermoidní cystu - atherom atp - retinující mazová kožní mazová žláza. Pokud se bude zvětšovat či bolet vyhledejte chirurgii.

Kamil Veselý
Kamil Veselý
chirurg
Praha
Určitě atherom, odstranění je mimo akutní zhánět velmi jednoduché, pokud obsah zahnisá, již raqdikálně odstranit nejde, ale jde jej otevřít a vyčistit

CHCELA SOM DOPORUČIT VYŠETRENIE,NALJLEPŠI U AKEKOKOLVEK CHIRURGA.

Vladimír Němec
Vladimír Němec
chirurg
Praha
Nejspíš cysta mazové žlázy. Vhodno chirurgicky odstranit.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

ZnamyLekar.cz © 2020 - Najděte si lékaře a objednejte se