dobrý den a co můžou znamenat ty čárečky co vidím před očima takové různě zakřivené a je jich hodně

1 Počet odpovědí:
dobrý den a co můžou znamenat ty čárečky co vidím před očima takové různě zakřivené a je jich hodně černých a strašně mi vadi sluníčko nemůžu se dívat ani pomalu přes brýle čim to je nevíte a mám pořád vyschle oči i nos i v krku a pali mě na hrudi už s toho sucha a nepomá mi nic žádné mořské kapky nic děkuji moc za odpověd naschledanou.
Dobrý den, čárečky jsou pravděpodobně jen neškodné zákalky ve sklivci, nicméně ty ostatní příznaky ukazují na syndrom suchého oka - doporučuji navštívit očního lékaře, aby Vám nastavil léčbu, a také praktického lékaře, který pomůže vyloučit systémové onemocnění (zejm. Sjögrenův syndrom - autoimunitní onemocnění vyznačující se suchostí sliznic).