Psychologické poradenství - SEBEZVLÁDÁNÍ

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Biodynamické ošetření - masáže • od 500 kč

Krizová intervence • 700 Kč

Psychologické konzultace • 700 Kč +3 Více

Psychologické poradenství • 700 Kč

Relaxace • 400 Kč

Zvládání vzteku • 700 Kč

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Vystudovala jsem jednoborovou Psychologii na FF UK a nabízím PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ pro zvladání sebe i života kolem. Zároveň mohou být konzultace ...

• poruchy v mezilidských vztazích

Relaxace

400 Kč

Zvládání vzteku

Umístění: Psychologické poradenství - SEBEZVLÁDÁNÍ Problém s usínáním

Profesionální přístup ve velmi příjemné formě. Navštívili jsme psycholožku Veroniku se synem, který má problém s usínáním. Konzultace probíhala nejdříve pouze s ním, později jsme byli přizváni i my, rodiče. Zcela srozumitelně vše vysvětlila a navrhla možná řešení, na kterých se se synem společně domluvili. Velmi doporučujeme, tady jde skutečně o Vás a nejste jen dalším jménem v diáři.

Děkuji za milá slova.

Umístění: Psychologické poradenství - SEBEZVLÁDÁNÍ Biodynamická masáž

Veronika je milá, příjemná psycholožka, která mě seznámila s průběhem biodynamické masáže, na které jsem byla poprvé, ještě před jejím zahájením. Takže jsem byla uvolněná a celou terapii jsem si užila. Veronika je profesionálka a biodynamickým masážím perfektně rozumí. Rozhodně doporučuji všem, kteří si chtějí zlepšit celkovou životní pohodu. Krásný den všem.

Mgr. Veronika Kubešková

Děkuji za moc krásná slova.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Moje přítelkyně přemýšlí o přeměně pohlaví ( celý život chce být kluk) a chce si nechat odstranit prsa a spodek zachovat + brát mužské hormony... jde to vůbec ? Navíc když bude brát hormony, mam strach že jeji změna bude velká, jak pro mě, tak pro jeji vkus.. miluji jí a nechci b ji kvůli tomu ztratit

Dobrý den,
    obecně by se dalo říci, že změna pohlaví je velmi komplexní záležitost a může to být velmi individuální. Stejně tak každý člověk může jinak reagovat na případné hormony. Zajímalo by, zda už Vaše přítelkyně konzultovala změnu pohlaví s nějakým odborníkem - sexuologem, psychologem, lékařem či s někým jiným?

Mgr. Veronika Kubešková

• Po 4 rande mě přítel řekl:bohužel tě předběhla jiná žena. Nedělej si vážné naděje. Jě mě to líto napsal. Rozešel se pomocí emailu. Nic tomu předtím nenasvědčovalo. Nějak se z takového chování nemohu vzpamatovat.

Dobrý den,
    je pochopitelné (a zcela přitozené), že se z takové reakce cítíte zmatená a nemůžete se vzpamatovat. Neshledávám na tom nic neobvyklého, z Vašeho příspěvku však nedokážu rozpoznat nějakou konkrétní otázku, na kterou odpovědět. Je něco takového, s čím bychom Vám mohli pomoci..?

• poruchy v mezilidských vztazích
  • emocionální bolest