Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Novosedlické náměstí 1, Ústí nad Labem

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorka je skvělá, nemůžeme si ji vynachvalit. Chodim k ní s dcerkou od narození ... a jako prvorodička jsem ze začátku byla pěkně vyplašená. U ní jsem vždy našla radu a ochotu vše vysvětlit a popovídat si. Je velmi mila, vstřícná a dcerka jí ma velmi ráda!!!

nejlepší

Narazit na takovou doktorku je v poslední době vzácnost ... svěřila sem jí mojí dcerku a (zatím) je všechno úplně v pořádku a já jsem spokojená ... dcerku sem jí svěřila už od narození (teď jí je 14 měsíců) a spokojenost...paní doktorka odpovídá na otázky,poradí a je stále usměvavá :o)

Tato paní doktorka mě téměř nechala zemřít. Psala antibiotika jak lentilky a na vyšetření do nemocnice mě odeslal až na naléhání mojí mámy. Ještě máme další případy v rodině, na kterých má paní doktorka účast. Sestřence ve 2 letech napsala penicilín v tabletách a u druhé nerozpoznala zánět středního ucha přesto, že už měla velkou bouli za uchem. Nedoporučuji nikomu!!!

K paní doktorce chodíme od první chvíle, kdy se dcera narodila a nikdy jsme neměli žádný problém. Doktorka porádí, vysvětlí a vždy volí nejdříve alternativu, než začně dávat silé léky a za to jsem jí velmi vděčná. Neměnila bych a z celého srdce doporučuji!

Určitě doporučuji, jsem u ní s dětmi celé roky a vždy byla milá a příjemná, ochotná poradit a vše vysvětlit.

je to nejlepší dětská lékařka kterou znám

rozhodně doporučuji, protože to je jedna z mála lékařů, kteří léčí a nejen předepisují recepty, rodičům vysvětí proč tento způsob léčby zvolila , poradí i další možnosti jak léčbu urychlit, jsem velmi spokojena

Byla dobrá ale v poslední době umí dávat jen jeden lék. Nerozpoznala ani nemoc... Nebýt nemcnice nevím nevím

Jsem velice spokojená,velice příjemná,milá a ochotná.Vždy dovede poradit a vyslechne problém.