Horova 28, Brno
Praktická lékařka

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktická lékařka

Chtěli bychom tímto poděkovat paní doktorce Musilové, která nám
byla poněkolikáté oporou v těžkých životních situacích. Vždy se snaží najít řešení o pomoct.
Také bychom chtěli poděkovat sestřičce p. Táborské, která je vždy ochotná, milá, empatická což je dnes vzácnost. děkují Vidličkovi

Paní doktorku znám už mnoho let a dvakrát mi prakticky zachránila život. Rozpoznaný infarkt a silná anemie, kterou bohužel nepoznali ani na jiných vyšetřeních, což je u tak zjevné věci trochu na pováženou. Paní doktorka má dobrý sociální i lékařský přístup a sestřička také. Což není všude. U mě za 5 bodů z možných.

16. září 2015
S paní doktorkou Musilovou jsme celá naše rodina velmi spokojeni, je uznalá, příjemná, vždy vyjde vštříc a
děkujeme za její péči. A sestřička je anděl. Děkuji JH

p,Doktorka je velmi vstřícná
Sestra Zdena též ,tak není co dodat .
H.P.

Šikovná,odborně na výši,velmi slušná .Zdenda T.

Jsme velmi spokojeni s pani doktorkou. Má pro nás vždy pochopení a úsměv. Děkujeme. Pavel a Miluše

Chodím k paní doktorce řadu let a jsem s její prací a prací její sestry velmi spokojen.

Paní doktorka je velmi zkušená a šikovná.

Musím se , bouhužel přidat k negativním hodnocením..Paní doktorka nějak nechápe, že člověk po 40 letech má nárok na preventivní prohlídky každé dva roky..A když k ní přijde člověk s překvapivou vyrážkou v obličeji a pro jistotu si chce udělat preventivní vyšetření všeho..tak se diví..ani se nezeptá na možné jiné potíže..A to se stále všude apeluje na důležitost prevence! Já k ní moc nechodím, ale když jsem byla, měla jsem pocit, že paní doktorka čeká až jí řeknu, co má vlastně udělat..Nevadilo mi to, ale po této poslední zkušenosti přecházím k jinému dr, protože až jednou budu potřebovat opravdu akutně pomoc..taky by mohlo být pozdě..Měla by si přečíst, co obnáší preventivní prohlídka na nettu.

Potřeboval jsem akutně poradit a pomoct, a protože nejsem z Brna a svoji lékařku mám ve Zlíně, na internetu jsem si náhodně vyhledal paní doktorku Musilovou.Bez jakýchkoliv prodlev jsem se mohl dostavit,čekal jsem asi jen 10 min (za což se mi k mému překvapení dokonce omluvila). Udělala na mě velmi dobrý dojem, stejně jako milá sestřička. Komunikativní, profesionální přístup, vstřícná, pomohla mi. Vím, jak to občas někde chodí a že takový přístup není samozřejmost. Sám jsem lékař (což paní doktorka nevěděla).Jakub Navrátil