Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.

Vždy spokojenost s paní doktorkou a to k ní chodím min. 17 let. Sestřička vždy milá. Mám radost, že dostávám na vrtání injekci, protože nezvládám bolest :-) Nemám výhrad :-)

Marková
Děkujeme paní doktorce nejen za péči a příjemnou atmosféru v ordinaci
, ale i za to, že i mimo pracovní dobu zavolá,jestli nejsou se zuby nějaké další komplikace. To se naší rodině ještě u žádného lékaře nestalo.Díky za dodržování etického kodexu lékaře a přejeme zdraví a elán

Velmi ráda chodím k paní doktorce, protože je velice hodná, příjemná, zákroky bezbolestné. Má velice milou a hodnou sestřičku. Já musím hodnotit pouze kladně :-) Takovou zubařku bych přála každému.

Nejlepší zubařka na světě :-) a že není moje první,tak musí bohužel napravovat to,co před ní zpackali jiní ... :-(

Jsem s paní doktorkou velmi spokojený. Zejména díky osobnímu přístupu, pečlivosti a ochotě.

Svěřuji svůj chrup Dr. Hájkové - Hrubé už přes 15 let .... Přesto, že nejsem zrovna vzorem v dodržování termínů pravidelných prohlídek, nepřijdu-li do roka, sama mne zavolá ( naposledy do zahraničí na dovolenou :-). Přestože už léta bydlím 100 km od Pardubic, nikdy bych neměnil. Stěžuje-li si někdo na její "nekomunikativnost," nemohu to potvrdit. Možná jí samotné nemusí sedět, že není v práci, aby si "pokecala," ale když skoro nestíhá pacienty, o něž díky své vysoké erudovanosti nemá nouzi, nemluvě o starosti o rodinu, na potlachy není prostě prostor. Sám ale tento problém nemám, vždycky najdeme prostor pro výměnu pár vět, třeba i ze soukromí. Shrnu-li to, moji ideální představu o kvalitním "zubaři" - profesionálovi splňuje právě ona. S úctou, uznáním a díkem

Jsem s paní doktorkou já i moje rodina velmi spokojená...

S paní doktorkou jsem spokojený.

Velmi dobrá zubní lékařka, zodpovědná, rychlá, citlivá.

Vážení nespokojenci bude-li každý v ČR na svém místě pracovat tak, jako tato doktorka, bude-li mít takovou kvalitu a výkonnost ve svém zaměstní, tak tady máme do 8mi let takovou životní úroveň jako ve Švýcarsku. Jsme zvyklí v práci plkat a ne makat. To ona nedělá.