Klinický psycholog
Masarykova 37, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

K paní doktorce, jsem chodila před lety. byla jsem ve velmi obtížné rodinné situaci .Byla vždy věcná, rázná, upřímná, otevřená a nechala mi dostatečný prostor k vlastní realizaci. Děkuji ji za to , že mě probudila k životu i za čas, který mi dala.
Ráda na ni vzpomínám. Doporučuji ji všem , kteří potřebují, aby s nimi někdo "zatřásl" a podal jim pomocnou ruku. Těm útlocitným doporučuji najít si jiného lékaře :)

K této dámě mě odeslala moje lékařka na základě toho, že s to vyžádala posudková komise. Tou dobou jsem prožíval svoje nejhorší období života. Měj jsem periody těžké deprese, bez řádné léčby. Tato dáma byla velmi zaneprázděná, arogantní a zlá. Tři dny jsem vyplňoval v temné chodbě bez oken za jejími dveřmi dotazníky. Takto jsem tam strávil tři dny po 4h. Po 12 letech jsem navštívil psychologa ze stejného důvodu. Ten mi vysvětlil proč se mi dějí různé věci v mém životě a věnoval mi pozornost a papírování jsem udělal v klidu doma. Na druhé schůzce jsem zjistil, že jsme to zvládly za 4h. U paní Fišerové jsem měl IQ pod průměrem a v prostředí, kde jsem nebyl srážen a zavírán jsme ho měl nadprůměrné. Když jsem uviděl, že někteří lidé jsou stejného názoru, že paní ještě dýchá kumunistickým postupem, tak jsem chtěl vkázat dalším lidem "pokud vám nesedne, hledejte dál" chyba nemusí být nutně u Vás. rozhodně nedoporučuji.

U paní doktorky jsem byla před lety. Snad se mi snažila pomoci, ale její rázný způsob mě spíš vehnal do ještě větší deprese a pocitu beznaděje. Mimo jiné mi (po cca 15 letech silné panické poruchy) vynadala, že mě na sezení doprovodil manžel. Pokud bych po několika měsících po několika návštěvách u ní dobrovolně nenastoupila na 3měsíční léčení na psychiatrii do Bohunic, asi bych tu už nebyla. Snad svoje dost rázné až hrubé chování myslela dobře, ale nevím .... Každopádně jsem pak k psychologům a psychiatrům řadu let neměla důvěru.

Arogantní, povýšená a velmi neprofesionální žena s vystupováním typické komunistické "staré struktury". Potřeboval jsem nechat svým zaměstnancům změřit IQ. Tato diletantka své klienty nechala řešit testy v čekárně (!), přičemž měla do svého kamrlíku (ordinaci ani pracovnu to rozhodně nepřipomínalo) otevřené dveře, jimiž bylo do zmíněné čekárny velmi hlasitě slyšet rádio, které si pouštěla, zatímco se vyvalovala u svého stolu. Na moji žádost o poskytnutí kultivovanějšího prostředí mi nadutě pověděla: "Sterilní prostředí vám k tomu nikdo nedá!" Velmi nedoporučuji.

Paní magistru bohužel doporučit nemohu. Před 13 lety se bezprostředně před vyšetřením dopustila účelového jednání, aby mě tzv. "rozhodila". Jednalo se o opatrovnický případ, který je dodnes v patové situaci. I díky paní magistře. Takto tedy ne, dávam palec dolů...

Z jednání mám dobrý pocit, hodně zaneprázdněná

Perfektní, ale velmi zaneprázdněná