Věra Fišerová, psycholog Brno

Mgr. Věra Fišerová

Psycholog Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Masarykova 37, Brno
Klinický psycholog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2.5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

K paní doktorce, jsem chodila před lety. byla jsem ve velmi obtížné rodinné situaci .Byla vždy věcná, rázná, upřímná, otevřená a nechala mi dostatečný prostor k vlastní realizaci. Děkuji ji za to , že mě probudila k životu i za čas, který mi dala.
Ráda na ni vzpomínám. Doporučuji ji všem , kteří potřebují, aby s nimi někdo "zatřásl" a podal jim pomocnou ruku. Těm útlocitným doporučuji najít si jiného lékaře :)


P
Ověřeny pacient

K této dámě mě odeslala moje lékařka na základě toho, že s to vyžádala posudková komise. Tou dobou jsem prožíval svoje nejhorší období života. Měj jsem periody těžké deprese, bez řádné léčby. Tato dáma byla velmi zaneprázděná, arogantní a zlá. Tři dny jsem vyplňoval v temné chodbě bez oken za jejími dveřmi dotazníky. Takto jsem tam strávil tři dny po 4h. Po 12 letech jsem navštívil psychologa ze stejného důvodu. Ten mi vysvětlil proč se mi dějí různé věci v mém životě a věnoval mi pozornost a papírování jsem udělal v klidu doma. Na druhé schůzce jsem zjistil, že jsme to zvládly za 4h. U paní Fišerové jsem měl IQ pod průměrem a v prostředí, kde jsem nebyl srážen a zavírán jsme ho měl nadprůměrné. Když jsem uviděl, že někteří lidé jsou stejného názoru, že paní ještě dýchá kumunistickým postupem, tak jsem chtěl vkázat dalším lidem "pokud vám nesedne, hledejte dál" chyba nemusí být nutně u Vás. rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla před lety. Snad se mi snažila pomoci, ale její rázný způsob mě spíš vehnal do ještě větší deprese a pocitu beznaděje. Mimo jiné mi (po cca 15 letech silné panické poruchy) vynadala, že mě na sezení doprovodil manžel. Pokud bych po několika měsících po několika návštěvách u ní dobrovolně nenastoupila na 3měsíční léčení na psychiatrii do Bohunic, asi bych tu už nebyla. Snad svoje dost rázné až hrubé chování myslela dobře, ale nevím .... Každopádně jsem pak k psychologům a psychiatrům řadu let neměla důvěru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Arogantní, povýšená a velmi neprofesionální žena s vystupováním typické komunistické "staré struktury". Potřeboval jsem nechat svým zaměstnancům změřit IQ. Tato diletantka své klienty nechala řešit testy v čekárně (!), přičemž měla do svého kamrlíku (ordinaci ani pracovnu to rozhodně nepřipomínalo) otevřené dveře, jimiž bylo do zmíněné čekárny velmi hlasitě slyšet rádio, které si pouštěla, zatímco se vyvalovala u svého stolu. Na moji žádost o poskytnutí kultivovanějšího prostředí mi nadutě pověděla: "Sterilní prostředí vám k tomu nikdo nedá!" Velmi nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Paní magistru bohužel doporučit nemohu. Před 13 lety se bezprostředně před vyšetřením dopustila účelového jednání, aby mě tzv. "rozhodila". Jednalo se o opatrovnický případ, který je dodnes v patové situaci. I díky paní magistře. Takto tedy ne, dávam palec dolů...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z jednání mám dobrý pocit, hodně zaneprázdněná


N

Perfektní, ale velmi zaneprázdněná


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti