Samostatná ordinace PL - stomatologa
nám. Svobody 274, Kolín

Bohužel jsem byla u této paní !zubařky pouze jednou, ale způsobila mi problémy na několik let. Viděla mě poprvé jako pacientku a na první preventivní návštěvě si umanula trhat mi osmičku. Bylo léto 35°C, zub mi hodinu lámala na kousíčky a nešlo s ním nic uděla, velmi to v tom teple krvácelo, dala mi do rozbolavělé dásně drén s tím, že kořínky už vypadnou samy. Týž den odpoledne jsem ji navštívila s tím, že mi jde nahoru teplota, vyloučila, že by to bylo od zubu, ale na radu svého manžela mi dala antibiotika. Víc se mnou nedělala. Dostala jsem zánět slinných žláz, to mě již na mé prosby léčila obvodní lékařka. Po 3 týdnech problémů, bolestí ucha, hlavy, krku jsem skončila na operaci na stomatologické klinice na Karlově náměstí v Praze. Vzhledem k tomu, že jsem byla po operaci páteře, kterou jsem něměla v dobrém stavu skončila jsem navíc ještě v nemocnici s páteří. Lékař mi sdělil, že to bylo v důsledku špatně ošetřeného zubu, protože celé tělo je provázané. Tato lékařka mě již neviděla jako pacientku, jak se o ní a o její práci v mých ústech vyjádřili odbornícína Karláku nelze publikovat. Protože jsem byla v té době velmi nemocná a měla jsem co dělat sama se sebou neřešila jsem to. Toto je pouze má zkušenost s touto paní. Stálo mě to tehdy nemalé finanční prostředky, které mi nikdo nenehradil, zůstala jen trpká vzpomínka a dlouhý řez v ústech od osmičky po trojku.

Pozor na tuto zubařku. Její příjemné vystupování je sice fajn, ale jako odbornice stojí za nic. Již několik let mám vleklé problémy se zubem, jelikož neumí ani vyčistit kanálky a teď jiní horkotežko zachraňují vleklý problém. Navíc si nechala za můstek, který nasazovala na neošetřený zub zaplatit 7000 Kč a za dva dny ho zničila, protože ho provrtala, aby vytahala nervy ze zubu a zaplacla tmavou plombou. Pak se mi to par let pod tou plombou kazilo. Takže vyhozené peníze a teď budu platit za nový můstek někde jinde, protože zub je v takovém stavu, ze se celý můstek musí sundat, aby se dal jestě snad zachránit.

Velmi šikovná, hodná a ochotná doktorka. Zjistil jsem ale, že už na této adrese dávno není. Nevíte někdo kam se přestěhovala, kde teď má ordinaci? Rád bych k ní zase chodil, protože jsem s ní vždy velmi spokojen a už jsem byl na ni zvyklí, ale nevím, kde ji mám teď najít. Dejte mi prosím vědět, pokud někdo víte, kde teď sídlí. Třeba i na můj mail Dark.Contrast@seznam.cz Předem děkuji Vaši za odpověď.

nic mi nedělají tak jsem spokojená

Precizní, spolehlivá a laskavá lékařka. Odborník na svém místě. Vždycky jsem se zubaře bála, ale co chodim k pani doktorce již 16 let, tak jsem absolutně klidná před prohlídkou či zákrokem. Kvalita odvedené práce na vysoké úrovni.

Odborník na svém místě, velmi příjemná, milá a precizní lékařka. Chodím k pani doktorce již 16 let a vždy jsem velmi spokojená. Přiznám se, že mě odnaučila se bát zubaře a naučila mě chodit na pravidelné prohlídky za to ji moc děkuji.

Velmi šikovná, velmi příjemné vystopování.Vždy dokáže pacientovi pomoc.

Hodná, ochotná, dokáže uklidnit pacienta a umí "řemeslo"