Věra Brabcová, praktický lékař Zlín

Praktický lékař

Zahradní 973, Zlín
Privátní praktický lékař

Lenka
Také jsem s paní doktorkou velmi spokojená,přešla jsem z Českého Dubu ,kde jsem nebyla spokojená a udělala jsem dobře .Přesto že musím dojíždět dál jsem 3krát dřív vyřízená a spokojená hlavně s přístupem .

Pani doktorka, je vyborny clovek a lekar, vzdy se snazi max. pomoct. Sestricka je taktez naprosto bajecna. Avsak z jeji ordinace jsem presla k jine dr , kvuli Mudr.Klatilove, ktera pani doktorku strida.

Moje nejmilejší paní doktorka :-) jsem skoro jako jedjí dcera a mám jí moc ráda :-)
Mia Třasoňka

F

Pokud musím k lékaři, tak jedině k paní doktorce Brabcové. Kéž by byli tak ochodní a citliví lékaři i v Baťově nemocnici a měli k pacientům takový přístup, jako Mudr. Brabcová.

Velmi dobrá, hodná a ochotná paní doktorka s velkou životní praxí. Na nic si nehraje. Sem s ní spokojená.

Paní doktorka Brabcová je výborný obvodní lékař s dlouhou praxí a velmi dobře diagnostikuje. Je příjemná, problémy neodkládá a hlavně - pacient ji zajímá.

Super přístup k mladším pacientům, velmi ochotná. Sestřička je milá, hezká a nehraje si na "ředitele zeměkoule", jak to sestry u praktiků mají ve zvyku.

Výborná lékařka s velikou praxí,ochotná,milá, co dodat -doporučuji všem.

Výborná lékařka, skvělý diagnostik, vždy ochotná a připravená pomoci. Máme ji všichni rádi.

Výborná praktická lékařka, skvělý diagnostik, vždy ochotná a připravena pomoci. Máme ji všichni rádi.