Stomatologie Zlín (mapa)

Endodontické konzultace +8 Více

Estetická stomatologie

Implantáty

Keramické korunky

Snažíme se poskytovat kvalitní a odbornou péči v souladu s poznatky moderní medicíny. Pracovat v příjemném prostředí s ohledem na individuální potřeby...

• zubní onemocnění

Ultrazvukové čištění

Zubní chirurgie

Zubní vyšetření

Stomatologie Zlín

Výborný přístup, nevím co tady někdo píše o aroganci a o tom, že je drahý. Ke mě byl vždycky milí a i když jsem zavolala, že mám nějaký problém objednal mě na druhý den. Pan doktor je sympatický, ochotný a vždycky mi zodpoví moje dotazy. Za mě nejlepší zubař ve Zlíně, neměnila bych.

Výborný přístup,profesionalní chování i péče.Byla jsem moc spokojena.Pan doktor je opravdu milý a není žádny nesympatický nebo arogantní.Navíc fešák.
moc děkuji
Monika N.

Nevím jak moc je dobrý,nějak jsem to u něho nepoznala...akorát vím,že jsem u něho nechala spousty peněz,každá návštěva skoro 1000...a nemluvím o tom jak je neskutečně nesympatický a nekutečně namyšlený,dělá z člověka úplné nic a o sobě si snad myslí že je Bůh,nikdy jsem se u něho necítila dobře a až včera jsem pochopila po návštěvě u něho-že ze mě ten den nebude mít ani korunu- už k němu nikdy nepůjdu..

Prošla jsem už pár ordinacema,ale teprve tady jsem našla vše v jednom.Profesionalita,lidský přístup,časově vyhovující ordinační hodiny,ceny odpovídají moderním materiálům,Pan doktor je příjemný,ochotný a svou práci dělá svědomitě.Když si zavoláte,že něco moc bolí,budete objednáni následující den.Udělá hned rengen.Dělá i chirurgické zákroky.Pro mé problematické zuby úžasná péče.A navíc z něj cítíte,že ho práce baví a je to i pohledný mladý chlap,což působí příjemně:-)

Nejlepší zubní lékař.

Perfektní přístup a profesionalita, člověk na svém místě.

Pan doktor je ochotný, příjemný a empatický. Vynikající odborník a pohledný muž zároveň. Neměnila bych.

kontrolu zubů pěkně fláká....na kaz jsem si musel upozornit sám, když jsem řekl: "A co tady nahoře, něco jsem tam cítil." Tahá z pacientů dost peněz a když jsem mu několikrát řekl, že mě už dlouho bolí zub z jeho výplní, tak asi čeká na konec roční záruky, takže nebudu zub moct reklamovat....měl jsem si včas zajít za jiným lékařem, aby to zkontroloval

vynikající přístup, odbornost, navíc fakt fešák,konečně pořádný zubař -:)

Profesionální přístup pana doktora a současně skvělá péče o pacienta.

• zubní onemocnění
  • zubní kaz