Tomáš Kubek, chirurg Brno

MUDr. Tomáš Kubek

Chirurg

Berkova 38/34, Brno
Fakultní nemocnice U sv. Anny

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice U sv. Anny Jiný

P.dr.Tomas Kubek je úžasný člověk a dokonalý profesionál. Vždy jsem byla max.spokojena jak z přístupem tak zákrokem. Každá návštěva je naprosto...

Umístění: jiné místo Jiný

Pana doktora navštěvuji již několik let, vždy jsem velice spokojená jak s výsledkem zákroku, tak s profesionálním a milým přístupem.

Umístění: Fakultní nemocnice U sv. Anny Jiný

Vďaka dr.Kubekovi za veľa vecí ale hlavne- skrz pozitívny a ľudský prístup som sa cítila v jeho starostlivosti bezpečne. A druhá, podstatnejšia stránka- skvelý výsledok operácie.
Celkovo, team ľudí na Berkove, ktorý som stretla v čase svojej hospitalizácie ma chvilami až šokoval svojou ľudskosťou a mierou profesionality. Potom ten pobyt v nemocnici nebol až taký hrozný.

Umístění: jiné místo Jiný

Botox aplikovaný panem doktorem je takové malé umělecké dílo. Stojí mi to za to si sem nadvakrát dojet z Prahy. Pan doktor je navíc velice milý a velice podrobně všechno vysvětlí. Velmi doporučuji.

Absolutní spokojenost. Velmi milý příjemný muž. Skvělá komunikace, péče a výsledek. Mužů vřele doporučit všem!

Pan doktor je ochotný, usměvavý, operace hemagionu provedena na výbornou. Mohu jen doporučit! A anesteziolog také perfektní, bohužel nevím již jméno.
Hladůvková

Velmi příjemný, usměvavý pan doktor, který s kolegou zredukoval moje gigant. prsa na
velikost C . Touto cestou moc děkuji ! Vřele doporučuji !

Respekt pro pana doktora. Maximálně oceňuji, že se i přes svoje vytížení pacientovi opravdu věnuje a nesklouzává k rutině. Po vší smůle konečně trochu štěstí. Klobouk dolů a velké díky.

pak doktor měl na sále našeho malého v té době 1,5 malý s ním komunikoval jako nikdy s nikým je super ochotný,krásně s pacienty mluví,vše vysvětlí moc mu děkuju

Velice hodný, milý pan doktor, je skvělý jak po lidské stránce, tak i po té profesní, vřele doporučuji, do budoucna se na něj obrátím i já osobně.