Fakultní nemocnice U sv. Anny
Berkova 38/34, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

U pana doktora Kubka jsem mela domluvenou konzultaci ohledne rekonstrukce prsu po oboustranne mastektomii, ktera me ceka. Cela "konzultace" sestavala z jednostranneho informovani o vyhodnosti odlozene rekonstrukce a zcela nedostatecneho zduvodneni, proc pro me udajne neni vhodna okamzita rekonstrukce. V diskusi jsme se posleze dostali k nazoru pana doktora, ze nejsem asi dostatecne psychicky stabilni pro okamzitou rekonstrukci. Na muj dotaz, zda me psychicke stabilite prospeje, kdyz budu napr. rok chodit se zcela plochym znetvorenym hrudnikem, mi pan doktor odvetil, ze to neni zase tak hrozne a existuji skvele epitezy. Bezesporu jako muz toto muze objektivne zhodnotit. Hodnotim jeho pristup jako velmi povysenecky a paternalisticky.

Profesionální a velmi milý přístup, skvělý výsledek zákroku.

Umístění: Fakultní nemocnice U sv. Anny Jiný

Je to doktor, ke kterému se opravdu těšíte. U něj nikdy nejste ve stresu, příjemnějšího člověka neznám. Navíc nejenže perfektně odvede svou práci, ale i důkladně a ochotně (myslím skutečně ochotně, nesnaží se vás jen tak odbýt) vysvětli zákroky, které sám neprovádí, a doporučí vhodného odborníka. K panu doktorovi chodím roky a neměnila bych ani za nic.

Nejlepší doktor, jakého jsem poznala, operoval mě s obřím (16 cm) fibroadenomem a moc se mu to povedlo. Kdo se dostane pod jeho ruce nemusí se ničeho bát, já se vyloženě na jeho kontrolní prohlídku těšila. Velice hodný, příjemný doktor. Díky moc za vše PANE DOKTORE.

Umístění: Fakultní nemocnice U sv. Anny Jiný

P.dr.Tomas Kubek je úžasný člověk a dokonalý profesionál. Vždy jsem byla max.spokojena jak z přístupem tak zákrokem. Každá návštěva je naprosto...

Pana doktora navštěvuji již několik let, vždy jsem velice spokojená jak s výsledkem zákroku, tak s profesionálním a milým přístupem.

Umístění: Fakultní nemocnice U sv. Anny Jiný

Vďaka dr.Kubekovi za veľa vecí ale hlavne- skrz pozitívny a ľudský prístup som sa cítila v jeho starostlivosti bezpečne. A druhá, podstatnejšia stránka- skvelý výsledok operácie.
Celkovo, team ľudí na Berkove, ktorý som stretla v čase svojej hospitalizácie ma chvilami až šokoval svojou ľudskosťou a mierou profesionality. Potom ten pobyt v nemocnici nebol až taký hrozný.

Botox aplikovaný panem doktorem je takové malé umělecké dílo. Stojí mi to za to si sem nadvakrát dojet z Prahy. Pan doktor je navíc velice milý a velice podrobně všechno vysvětlí. Velmi doporučuji.

Absolutní spokojenost. Velmi milý příjemný muž. Skvělá komunikace, péče a výsledek. Mužů vřele doporučit všem!

Pan doktor je ochotný, usměvavý, operace hemagionu provedena na výbornou. Mohu jen doporučit! A anesteziolog také perfektní, bohužel nevím již jméno.
Hladůvková