Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Berkova 38/34, Brno
Fakultní nemocnice U sv. Anny

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice U sv. Anny Jiný

Je to doktor, ke kterému se opravdu těšíte. U něj nikdy nejste ve stresu, příjemnějšího člověka neznám. Navíc nejenže perfektně odvede svou práci, ale i důkladně a ochotně (myslím skutečně ochotně, nesnaží se vás jen tak odbýt) vysvětli zákroky, které sám neprovádí, a doporučí vhodného odborníka. K panu doktorovi chodím roky a neměnila bych ani za nic.

Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepší doktor, jakého jsem poznala, operoval mě s obřím (16 cm) fibroadenomem a moc se mu to povedlo. Kdo se dostane pod jeho ruce nemusí se ničeho bát, já se vyloženě na jeho kontrolní prohlídku těšila. Velice hodný, příjemný doktor. Díky moc za vše PANE DOKTORE.

Umístění: Fakultní nemocnice U sv. Anny Jiný

P.dr.Tomas Kubek je úžasný člověk a dokonalý profesionál. Vždy jsem byla max.spokojena jak z přístupem tak zákrokem. Každá návštěva je naprosto...

Umístění: jiné místo Jiný

Pana doktora navštěvuji již několik let, vždy jsem velice spokojená jak s výsledkem zákroku, tak s profesionálním a milým přístupem.

Umístění: Fakultní nemocnice U sv. Anny Jiný

Vďaka dr.Kubekovi za veľa vecí ale hlavne- skrz pozitívny a ľudský prístup som sa cítila v jeho starostlivosti bezpečne. A druhá, podstatnejšia stránka- skvelý výsledok operácie.
Celkovo, team ľudí na Berkove, ktorý som stretla v čase svojej hospitalizácie ma chvilami až šokoval svojou ľudskosťou a mierou profesionality. Potom ten pobyt v nemocnici nebol až taký hrozný.

Umístění: jiné místo Jiný

Botox aplikovaný panem doktorem je takové malé umělecké dílo. Stojí mi to za to si sem nadvakrát dojet z Prahy. Pan doktor je navíc velice milý a velice podrobně všechno vysvětlí. Velmi doporučuji.

Absolutní spokojenost. Velmi milý příjemný muž. Skvělá komunikace, péče a výsledek. Mužů vřele doporučit všem!

Pan doktor je ochotný, usměvavý, operace hemagionu provedena na výbornou. Mohu jen doporučit! A anesteziolog také perfektní, bohužel nevím již jméno.
Hladůvková

Velmi příjemný, usměvavý pan doktor, který s kolegou zredukoval moje gigant. prsa na
velikost C . Touto cestou moc děkuji ! Vřele doporučuji !

Respekt pro pana doktora. Maximálně oceňuji, že se i přes svoje vytížení pacientovi opravdu věnuje a nesklouzává k rutině. Po vší smůle konečně trochu štěstí. Klobouk dolů a velké díky.