Ordinační hodiny:
PONDĚLÍ 08.00 - 20.00
ÚTERÝ 08.00 - 12.00
PÁTEK 08.00 - 14.00

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie Jiný

U pana doktora jsem byla poprvé a zanechal ve mně velmi nepříjemné pocity. Bohužel jsem neměla na výběr, široko daleko jediný přijímal nové pacienty. V čekárně jsem seděla přes hodinu.. Od příchodu do ordinace se mnou mluvil opovržlivým tónem, na mé dotazy odsekával, jako bych ho obtěžovala a jeho neprofesionální osobní rýpavé připomínky se mě občas velmi dotkly. Během UTV mi neřekl ani jedinkrát, co právě vyšetřuje, proč nebo co vidí. Těhotná jsem poprvé, proto je pro mě vstřícný přístup opravdu důležitý. Po vyšetření seděl v tichosti u počítače, chvíli si něco ťukal a řekl, ať přijdu za měsíc. Odcházela jsem v nejistotě a s nechutí se vůbec vracet. O týdnu těhotenství mě na zeptání informovala až sestřička. Snad změním názor po příští návštěvě, pokud ne, určitě změním doktora. Plus můžu dát pouze za vybavení ordinace a příjemnou zdravotní sestru.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie gynekologické vyšetření

Pan doktor je pečlivý,problém který je třeba řešit řeší pečlivě,zato zbytečné obavy mi vždy jeho typicky svérázným způsobem vyvrátí (což je vlastně k dobru věci).Má na mě čas.Návštěvy v těhotenství byly moc příjemné.U UTZ někdy povídal méně někdy více.Podle toho jsem se doptávala.Pomáhal mi si sednout.
Přestože je někdy trochu svérázný,je to příjemný člověk a velký odborník.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie Preventivní vyšetření

Nejlepší gynekolog. Citlivý, usměvavy, pohodový. Když dělá ultrazvuk vše ukáže a vysvětlí. Hrozně příjemný a milý člověk. I když je to muž, tak s ním nemám absolutně stud se o něčem bavit. Naprostý profesionál ve svém oboru.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Jsem moc ráda, že jsem k tomuto panu doktorovi přešla. :) Předtím jsem nebyla spokojená, preventivky pro mě byly utrpením...teď chodím vždy s úsměvem. Můžu se na cokoliv zeptat a vyřešit všechny problémy (a že jich nebylo málo).

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie péče o těhotné

Vůbec nemluví, neusměje se, nic ne vysvětlí a ani ne poradí. Když dělá utv je u něj ticho vůbec mi neřekne co vyšetřuje a jestli je vše v pořádku . Ke konci řekne tak se oblečte příští kontrola za 4 týdny . A nevím vůbec na čem jsem . Vypadá to ze v té ordinaci je za trest . Přemýšlím o změně

Skvělý doktor! Vstřícný, milý, ochotný a vždy důkladný. A pohodový. Vše vysvětlí a člověk u něj ví, že mu na každé pacientce opravdu záleží. Za mě naprostá spokojenost, stejně tak v celém G-centru, kde se podle mého názoru o ženy starají opravdu dobře.

Úžasný gynekolog. Také jsem hledala svého gynekologa docela dlouho a jsem ráda, že jsem se dostala právě k tomuto lékaři.

Velmi peclivy, trpelivy, citlivy. Nespecha, nestresuje, vysetri dukladne, vysvetli - nepise jen rychly recept. Nejlepsi gynekolog podle me (a mam hledala jsem dlouho spravneho odbornika). Subjektivni nazor: i nejlepsi v G-Centrum.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobry den měl bych dotaz pane doktore jestli jste sexuolog i pro muže a jestli ordinujete ve fakultni nemocnici olomouc.děkuji za odpověd

Děkuji za Váš dotaz. Ano sexuologická ambulance je vyhrazena jak pro muže tak pro ženy. Ve FN Olomouc ordinuji každou středu a čtvrtek. Sexuologická ambulance se nachází v budově Kliniky psychiatrie. Objednat se lze telefonicky kterýkoli pracovní den mezi 7:00 -15:00 hod na tel. čísle 58585-3519. Při první návštěvě je pak potřeba se hlásit v přízemí na ambulanci u okénka. Přeji pěkný den.

MUDr. Tomáš Kilián

Ordinační hodiny: