Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Ordinační hodiny:
PONDĚLÍ 08.00 - 20.00
ÚTERÝ 08.00 - 12.00
PÁTEK 08.00 - 14.00

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie gynekologické vyšetření

Pan doktor je pečlivý,problém který je třeba řešit řeší pečlivě,zato zbytečné obavy mi vždy jeho typicky svérázným způsobem vyvrátí (což je vlastně k dobru věci).Má na mě čas.Návštěvy v těhotenství byly moc příjemné.U UTZ někdy povídal méně někdy více.Podle toho jsem se doptávala.Pomáhal mi si sednout.
Přestože je někdy trochu svérázný,je to příjemný člověk a velký odborník.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie Preventivní vyšetření

Nejlepší gynekolog. Citlivý, usměvavy, pohodový. Když dělá ultrazvuk vše ukáže a vysvětlí. Hrozně příjemný a milý člověk. I když je to muž, tak s ním nemám absolutně stud se o něčem bavit. Naprostý profesionál ve svém oboru.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Jsem moc ráda, že jsem k tomuto panu doktorovi přešla. :) Předtím jsem nebyla spokojená, preventivky pro mě byly utrpením...teď chodím vždy s úsměvem. Můžu se na cokoliv zeptat a vyřešit všechny problémy (a že jich nebylo málo).

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie péče o těhotné

Vůbec nemluví, neusměje se, nic ne vysvětlí a ani ne poradí. Když dělá utv je u něj ticho vůbec mi neřekne co vyšetřuje a jestli je vše v pořádku . Ke konci řekne tak se oblečte příští kontrola za 4 týdny . A nevím vůbec na čem jsem . Vypadá to ze v té ordinaci je za trest . Přemýšlím o změně

Skvělý doktor! Vstřícný, milý, ochotný a vždy důkladný. A pohodový. Vše vysvětlí a člověk u něj ví, že mu na každé pacientce opravdu záleží. Za mě naprostá spokojenost, stejně tak v celém G-centru, kde se podle mého názoru o ženy starají opravdu dobře.

Úžasný gynekolog. Také jsem hledala svého gynekologa docela dlouho a jsem ráda, že jsem se dostala právě k tomuto lékaři.

Velmi peclivy, trpelivy, citlivy. Nespecha, nestresuje, vysetri dukladne, vysvetli - nepise jen rychly recept. Nejlepsi gynekolog podle me (a mam hledala jsem dlouho spravneho odbornika). Subjektivni nazor: i nejlepsi v G-Centrum.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobry den měl bych dotaz pane doktore jestli jste sexuolog i pro muže a jestli ordinujete ve fakultni nemocnici olomouc.děkuji za odpověd

Děkuji za Váš dotaz. Ano sexuologická ambulance je vyhrazena jak pro muže tak pro ženy. Ve FN Olomouc ordinuji každou středu a čtvrtek. Sexuologická ambulance se nachází v budově Kliniky psychiatrie. Objednat se lze telefonicky kterýkoli pracovní den mezi 7:00 -15:00 hod na tel. čísle 58585-3519. Při první návštěvě je pak potřeba se hlásit v přízemí na ambulanci u okénka. Přeji pěkný den.

MUDr. Tomáš Kilián

Ordinační hodiny: