Horní nám. 8/285, Olomouc

PONDĚLÍ 08.00 - 20.00
ÚTERÝ 08.00 - 12.00
PÁTEK 08.00 - 14.00

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie gynekologické konzultace

Pan doktor je součástí týmu G-centra v Olomouci, kde jsou všichni velice profesionální. Jsem velmi spokojena s jeho péčí, odborností a přístupem. Mohu jen a pouze doporučit.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie gynekologické konzultace

Ráda bych pochválila pana doktora Kiliána. Vždy se na návštěvu těším, máme si vždy o čem popovídat a vždy se dozvím to, co potřebuji. Pokud hledáte lékaře, který je zároveň pohodář a dokáže s Vámi probrat vše lidsky, tak doporučuji.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie Jiný

K panu doktorovi jsem docházela několik let na preventivní kontroly, kde jsem oproti původním doktorům z tohoto centra sice byla zklamaná z přístupu a pozdních příchodů, ale říkala jsem si, že je snad odborník na svém místě. Postupem času jsem si všimla, že mě vůbec neposlouchá, ačkoliv jsem se při každé návštěvě za 4 roky zmiňovala, že mám problém s otěhotněním, tak mi vždy řekl, že to chce čas a o 5 minut později na konci prohlídky se mě vždy zeptal, zda chci předepsat antikoncepci. Svou léčbu v IVF centru jsem s ním proto později ani neprobírala a když se konečně podařilo otěhotnět, tak jsem okamžitě přešla k jinému lékaři, protože mě představa probírat s ním těhotenství a docházet k němu co měsíc úplně děsila

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie gynekologické konzultace

Kladně hodnotím podrobné vyšetření. Co ale musím vytknout je přístup k pacientce - pacientka má právo se svobodně rozhodnout, zda chce například předepsat léky nebo ne (pokud pacientka uzná, že to není nutné nebo se chce vyhnout nežádoucím účinkům léků apod.). Na odmítnutí léků/léčby pan doktor nezareagoval příliš profesionálně. Dále by bylo dobré spolupracovat s jinými odborníky, lékařskými kolegy, když má pacientka velké potíže a já jako lékař "nic nevidím". K panu doktorovi jsem šla, protože je i sexuolog, ale nakonec mi přišlo, že pan doktor zaměňuje můj fyzický problém za psychický nebo neurologický, což není. Více důvěry k pacientovi. Pacient žije se svým tělem 24 hodin denně, takže často tuší, kde je problém.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie gynekologické konzultace

Premyslela jsem zda budu sem psat recenzi a zda mi to za to stoji ,ale ano ,uz jen z duvodu ,kdyz si to bude cist nejaka zklamana zena at vi,ze neni v tom sama. Nevim co se s p.doktorem stalo dochazim k nemu 10 let ale posledni dobou jeho jednani je jednoznacne -Neempatie a arogantni pristup i vuci potratum a tehotenstvi - jednani v tomto tematu naprosto priserne.prichazim tam zranena po dalsim potratu a dockam se jenom arogantniho pristupu ze si na testy maluji asi carky a az si potratim po treti at prijdu a pak se neco zacne resit. Odesla jsem psychicky jeste vic vydeptana nez jsem prichazela. Na me otazky mi odpovedel zda mam jeste nejake otazky a mlcel. Odesla jsem jinam. A muzu vam rict,ze skoda ze jsem to neudrlala driv protoze konecne mi muj novy gynekolog pomaha a stara se o me. Tady naprosta hruza. Pokud ho prace jiz nebavi nemel by ji vykonavat. Hezky den

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie gynekologické konzultace

Tak u pana doktora jsem dnešním dnem nadobro skončila, už poslední 2 roky zpět mi přišel úplně "jiný", než jsem ho znala a 25 let k němu chodila, dokonce mi i 2x prováděl císařský řez. Dnes jsem odešla OPRAVDU, ale opravdu zklamaná z jeho neprofesionálního a arogantního přístupu. Pokud už ho práce nebaví, neměl by profesi, která je určena pro lidi, vykonávat, přijde mi jakoby vyhořel, ale totálně. Mrzí mě to, ale po dnešní návštěvě to byla poslední kapka, odcházím... Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie Jiný

Pana doktora nedoporučuji. Naprosto neempatický a arogantní přístup. Šla jsem na vyšetření kvůli dlouhodobým potížím, které pana doktora nezajímaly, pokaždé mi skočil do řeči a nenechal mě popsat problémy, kvůli kterým jsem přišla. Přišlo mi, jako by spěchal a chtěl se mě co nejdříve zbavit. Přecházím jinam.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie gynekologické konzultace

Hrůza, jsem šťastná, že už k panu doktorovi nemusím. Naprosto nevhodně doporučený typ tělíska pro mě jako nerodičku byla poslední kapka. Bez špetky důvěry a empatie - na mé obtíže s hirsutismem mi pan doktor řekl že to je lanugo a že to mám jen “v hlavě” (už několik let si musím holit každý den po ránu tvář jako chlap). No škoda slov, rozhodně nedoporučuji.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie gynekologické konzultace

Přístup tohoto lékaře byl příšerný. Po dvou potratech a spolupráce s ivf centrem, kdy jsem nyní jen potřebovala hlídat ovulaci v místě bydliště, tak mě Dr Kilián ihned oznámil, že toto on řešit nebude a že ovulaci nepozná. Po mém naléhání mi udělal utz, kde opět řekl že neví jak to vypadá a poslal mě s tímto domů ať si to řeším jinde. Absolutně nechápu neempatii tohoto lékaře a celkový jeho povýšený postoj byl k pláči. K tomuto lékaři už nikdy víc.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie Jiný

U pana doktora jsem byla poprvé a zanechal ve mně velmi nepříjemné pocity. Bohužel jsem neměla na výběr, široko daleko jediný přijímal nové pacienty. V čekárně jsem seděla přes hodinu.. Od příchodu do ordinace se mnou mluvil opovržlivým tónem, na mé dotazy odsekával, jako bych ho obtěžovala a jeho neprofesionální osobní rýpavé připomínky se mě občas velmi dotkly. Během UTV mi neřekl ani jedinkrát, co právě vyšetřuje, proč nebo co vidí. Těhotná jsem poprvé, proto je pro mě vstřícný přístup opravdu důležitý. Po vyšetření seděl v tichosti u počítače, chvíli si něco ťukal a řekl, ať přijdu za měsíc. Odcházela jsem v nejistotě a s nechutí se vůbec vracet. O týdnu těhotenství mě na zeptání informovala až sestřička. Snad změním názor po příští návštěvě, pokud ne, určitě změním doktora. Plus můžu dát pouze za vybavení ordinace a příjemnou zdravotní sestru.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobry den měl bych dotaz pane doktore jestli jste sexuolog i pro muže a jestli ordinujete ve fakultni nemocnici olomouc.děkuji za odpověd

Děkuji za Váš dotaz. Ano sexuologická ambulance je vyhrazena jak pro muže tak pro ženy. Ve FN Olomouc ordinuji každou středu a čtvrtek. Sexuologická ambulance se nachází v budově Kliniky psychiatrie. Objednat se lze telefonicky kterýkoli pracovní den mezi 7:00 -15:00 hod na tel. čísle 58585-3519. Při první návštěvě je pak potřeba se hlásit v přízemí na ambulanci u okénka. Přeji pěkný den.

MUDr. Tomáš Kilián