Tatjana Pantlíková, zubař Ostrava

Tatjana Pantlíková

Zubař

6 názorů

Uložit


Adresa

Sokolská třída 49, Ostrava
Zubní ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Hotovost

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ošetření kořenových kanálků


Sokolská třída 49, Ostrava

Zubní ambulance


Ošetření zubního kazu


Sokolská třída 49, Ostrava

Zubní ambulance

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

R
Ověřeny pacient

Na doporuceni znamych navstevuji doktorku Pantlikovou bez strachu. Ocenuji jeji pristup k pacientu. Jsem velmi spokojena.


N
Ověřeny pacient

Paní dr. by mohla ubrat na aroganci,ale klobouk dolů,jak to umí s dětmi....


K
Ověřeny pacient

Již dva roky jsme s manželem a malým synem pacienty MUDr.Pantlikové a jsme velice spokojeni, vzhledem k náročnějším zákrokům, které jsme absolvovali mohu ocenit nejen stránku profesionální ale taktéž lidskou ke každému pacientovi přistupuje citlivě, problém a jeho možnosti řešení příp. finanční náročnost předem prodiskutuje a navrhne řešení. Sestřička je taktéž velice příjemná, ordinace perfektně vybavená. Doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Velmi neprofesionální arogantní a lituji, že jsem tam svoji dceru dal. Nevím kdo ji dal titul Mudr. Jednoduše NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!


V
Ověřeny pacient

Protože moje původní zubařka byla dost nepříjemná a necitliví, přestala jsem zubaře navštěvovat od 14.ti let a zavítala jsem k této zubařce, na doporučení známých, po deseti letech bez zubařských prohlídek, plná strachu z bolesti a nepříjemného přístupu. Naprosto zbytečně...musím říct, že jak paní zubařka, tak sestřička, jsou velmi milé a vstřícné, člověka uklidní a zákroky, které má za sebou, byly naprosto bezbolestné. Poprvé v životě jsem odcházela od zubaře s úsměvem (a pečlivými plombami v ústech)


L
Ověřeny pacient

Paní zubařka je velmi pečlivá a milá. Zvládá to perfektně s dětmi. Jsem s ní max. spokojená. Líbí se mi, že i u děti nabídne možnost nadstandartních metod, i když ta cena není nejmenší, ale je už na každém zda se rozhodne těchto metod využít. Mohu vřele doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti