Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolská třída 49, Ostrava
Zubní ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Sokolská třída 49, Ostrava

Zubní ambulanceSokolská třída 49, Ostrava

Zubní ambulance

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřená osoba
Umístění: jiné místo Jiný

Z počátku jsem byla spokojená, aplikace 3 plomb. Po vypadnutí jedné plomby do 3 týdnů, jsem byla znovu ošetřena, znovu plomba provedena - reklamace nebyl problém. Odcházela jsem z ordinace ( po rentgenu ) se slovy vše máte v pořádku, zase za 6 měsíců na prevenci. Když mi opět po třech týdnech plomba vypadla, šla jsem k jinému zubaři, již s nesnesitelnou bolestí.
Záňet zubní dřeně, většinu předělat a objeveny další tři kazy.
Nedoporučuji v žádném případě, popis výše se odehrál rámci 3 měsíců...Nepochopitelný přístup!!! Čas psaním této recenze ztrácím jen proto, že bych nerada, aby někdo také naletěl a ušetřil si zdraví, čas a peníze

R
Ověřená osoba

Na doporuceni znamych navstevuji doktorku Pantlikovou bez strachu. Ocenuji jeji pristup k pacientu. Jsem velmi spokojena.

N
Ověřená osoba

Paní dr. by mohla ubrat na aroganci,ale klobouk dolů,jak to umí s dětmi....

K
Ověřená osoba

Již dva roky jsme s manželem a malým synem pacienty MUDr.Pantlikové a jsme velice spokojeni, vzhledem k náročnějším zákrokům, které jsme absolvovali mohu ocenit nejen stránku profesionální ale taktéž lidskou ke každému pacientovi přistupuje citlivě, problém a jeho možnosti řešení příp. finanční náročnost předem prodiskutuje a navrhne řešení. Sestřička je taktéž velice příjemná, ordinace perfektně vybavená. Doporučuji.

M
Ověřená osoba

Velmi neprofesionální arogantní a lituji, že jsem tam svoji dceru dal. Nevím kdo ji dal titul Mudr. Jednoduše NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!

V
Ověřená osoba

Protože moje původní zubařka byla dost nepříjemná a necitliví, přestala jsem zubaře navštěvovat od 14.ti let a zavítala jsem k této zubařce, na doporučení známých, po deseti letech bez zubařských prohlídek, plná strachu z bolesti a nepříjemného přístupu. Naprosto zbytečně...musím říct, že jak paní zubařka, tak sestřička, jsou velmi milé a vstřícné, člověka uklidní a zákroky, které má za sebou, byly naprosto bezbolestné. Poprvé v životě jsem odcházela od zubaře s úsměvem (a pečlivými plombami v ústech)

L
Ověřená osoba

Paní zubařka je velmi pečlivá a milá. Zvládá to perfektně s dětmi. Jsem s ní max. spokojená. Líbí se mi, že i u děti nabídne možnost nadstandartních metod, i když ta cena není nejmenší, ale je už na každém zda se rozhodne těchto metod využít. Mohu vřele doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti