Adresa

Zubní ambulance
Sokolská třída 49, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Sokolská třída 49, Ostrava

Zubní ambulanceSokolská třída 49, Ostrava

Zubní ambulance

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Z počátku jsem byla spokojená, aplikace 3 plomb. Po vypadnutí jedné plomby do 3 týdnů, jsem byla znovu ošetřena, znovu plomba provedena - reklamace nebyl problém. Odcházela jsem z ordinace ( po rentgenu ) se slovy vše máte v pořádku, zase za 6 měsíců na prevenci. Když mi opět po třech týdnech plomba vypadla, šla jsem k jinému zubaři, již s nesnesitelnou bolestí.
Záňet zubní dřeně, většinu předělat a objeveny další tři kazy.
Nedoporučuji v žádném případě, popis výše se odehrál rámci 3 měsíců...Nepochopitelný přístup!!! Čas psaním této recenze ztrácím jen proto, že bych nerada, aby někdo také naletěl a ušetřil si zdraví, čas a peníze

R
Ověřený profil

Na doporuceni znamych navstevuji doktorku Pantlikovou bez strachu. Ocenuji jeji pristup k pacientu. Jsem velmi spokojena.

N
Ověřený profil

Paní dr. by mohla ubrat na aroganci,ale klobouk dolů,jak to umí s dětmi....


K
Ověřený profil

Již dva roky jsme s manželem a malým synem pacienty MUDr.Pantlikové a jsme velice spokojeni, vzhledem k náročnějším zákrokům, které jsme absolvovali mohu ocenit nejen stránku profesionální ale taktéž lidskou ke každému pacientovi přistupuje citlivě, problém a jeho možnosti řešení příp. finanční náročnost předem prodiskutuje a navrhne řešení. Sestřička je taktéž velice příjemná, ordinace perfektně vybavená. Doporučuji.


M
Ověřený profil

Velmi neprofesionální arogantní a lituji, že jsem tam svoji dceru dal. Nevím kdo ji dal titul Mudr. Jednoduše NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!


V
Ověřený profil

Protože moje původní zubařka byla dost nepříjemná a necitliví, přestala jsem zubaře navštěvovat od 14.ti let a zavítala jsem k této zubařce, na doporučení známých, po deseti letech bez zubařských prohlídek, plná strachu z bolesti a nepříjemného přístupu. Naprosto zbytečně...musím říct, že jak paní zubařka, tak sestřička, jsou velmi milé a vstřícné, člověka uklidní a zákroky, které má za sebou, byly naprosto bezbolestné. Poprvé v životě jsem odcházela od zubaře s úsměvem (a pečlivými plombami v ústech)


L
Ověřený profil

Paní zubařka je velmi pečlivá a milá. Zvládá to perfektně s dětmi. Jsem s ní max. spokojená. Líbí se mi, že i u děti nabídne možnost nadstandartních metod, i když ta cena není nejmenší, ale je už na každém zda se rozhodne těchto metod využít. Mohu vřele doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu