Privátní stomatologická praxe
Středová 4786, Zlín

Umístění: Privátní stomatologická praxe Jiný

Paní zubařka Sochová je anděl v bílém a máme moc rádi
i sestřičku. Chodíme už spoustu let celá rodina, vč. mých rodičů. Mám se zubama dlouhodobé trápení (paradentozu) ale paní zubařka dělá všechno možné, aby zuby vydržely co nejdéle (v rámci možností), vždy ošetřuje s citem, vysvětlí, na děti od malinka byla moc hodná také. Nikdy bychom ji nevyměnili, dojíždíme z vedlejšího města. Plomba mi za těch 20 let vypadla snad 1x a ani trhání zubů moudrosti nebyla nikdy žádná hrůza, vše s citem a ohleduplností. Od všech kolem slyším, kolik platí u zubaře na víc, tohle my ale u paní zubařky neznáme, doplácíme vyjmečně a žádné horentní sumy, pokud to není náhradní zub, korunka apod., ale nikdy mi to nepřišlo přehnané.

Umístění: Privátní stomatologická praxe Jiný

Vynikající...nerad jsem chodil k zubaři.. zamiloval jsem se a na další návštěvu se vždy těším.. lékařka i sestra jsou milé a vstricne

Velice spokojený.dobré vybaveni,odborný i lidský přístup.Poradí,pomůže.Léčí celou rodinu.
Vřele doporučuji.LZ

K pacientům je milá ale co se týká kvality ošetření spokojeni jsme nebyli, Špatně ošetřené kazy ,neustále vypadávající plomby, nedostatečně zaléčené kanálky ............. Sestra dosti náladová , často nepříjemná zvláště po telefonu. Přešli jsme k jiné zubařce, po vstupní prohlídce a rengenu se docela zhrozila způsobu i kvality ošetřovaní zubů. Bude jí trvat min. rok než postupně napraví napáchané škody. Lituji , že jsme neodešli již dříve.

nejlepší zubařka jakou znám. Moc mi pomáhá celé roky aniž bych měla pocit, že obtěžuji. Ochotná a pečlivá. Míla Kroupová

Jelikož jsem právě z praktických důvodů raději změnil zubaře tak musím usoudit,že jsem učinil velmi dobře! Ordinuje téměř stejně dobře jako má původní stomatoložka a jsem s ní i teď spokojen,dává si na pacientech záležet!

Odešla jsem k jinému lékaři, dvakrát vypadlé plomby na stejných zubech, následný zánět, který nebyl dostatečně ošetřen mne zpusobil tři týdny bolestí.krom toho špatně usazená korunka, která spadla...co pomůže milá zubařka , když pořebujete zuby ok..

Mám panickou hrůzu ze zubaře, paní doktorku Sochovou bych nevyměnila. Velmi milá, chápající a ochotná. Plomba ktera mi vypadla od jineho zubare za dva mesice mi drzi doted(3 roky). Nemam s ni nejmensi problem.

Trpim na paradentozu a od té doby co chodím k dr.Sochové nemám větší problémy.Velmi příjemná a diky její péči mám stále zuby na místě.A to je již několik let.

nejsem spokojeny s tim jak my spravuje zub protoze my ho dvakrat do mesite plombovala a porad ta plomba vypadla ted du k jinemu zubnimu lekari.velice tohoto zubare nedoporucuji nema to smisl platit za spatne zuby