Fotokompozitní výplně • od 540 kč

od 3 500 kč

Skloionomerní výplně

od 480 kč

Privátní stomatolog

Paní doktorka je lékař na pravém místě! Dnes mi neuvěřitelně pomohla od bolesti která mne trápila neuvěřitelným způsobem! Vždy rád doporučím a nedám na ni dopustit! Sáblík Martin

Souhlasím s názory, že paní doktorka je velmi příjemná na lidi a netahá z lidí zbytečně peníze! Velmi příjemná paní! Radim Horňák

Pani doktorka ma prostě zlate ručičky.:-)Je příjemna na lidi a hlavně to umí s dětmi.Chodíme tam cela rodina a naše malá tam chodí nadšeně a vubec se nebojí.Prostě na paní doktorku jenom samou chvalu.Jsme radi že k ni chodime.

Paní doktorce Pokorné není co vytknout. Výborný přístup k pacientům a netahá z lidí zbytečně peníze. Kovář Jiří

Dávám 5 hvězdiček! Musím jen souhlasit s ostatními. Chodíme k paní doktorce Pokorné celá rodina a není co vytknout! To samé se dá napsat o sestřičce. Vše jak má být!

Paní doktorka je vynikající zubařka, velmi citlivá a jemná. Má skvělý přístup k pacientům a totéž platí i o její sestřičce.
Hana Pátková

Musím se ke chvále paní zubařky přidat. Jsem s ní maximálně spokojená a za nic na světě bych ji neměnila. Chodí k ní celá moje rodina, od mých rodičů až po mého syna. A světe div se, i můj nyní již 4letý syn se na návštěvu paní doktorky těší a to už má za sebou nějaké to vrtání! Z ordinace jsme po první synově návštěvě ve dvou letech odcházeli s úsměvem! Musím ji všem vřele doporučit, protože není zlatější paní zubařky! Zeptejte se na to klidně mého syna! :-)

Jak někdo už komentoval,je to takový anděl. Když děti začnou chodit za takovým andělem, tak se zubaře bát nebudou..:)

Výborná zubařka. Pečlivá, příjemná, ochotná.. Skvělý přístup jak paní doktorky, tak i sestry:)

Vyborna a pecliva zubarka. Velmi prijemna. Profesionalni pristup.