Světlana Feřtová, praktický lékař Liberec

MUDr. Světlana Feřtová

Praktický lékař, Anesteziolog Více

Moskevská 658/41, Liberec
Praktický lékař pro dospělé

Navštěvuji paní doktorku i s manželkou. Zatím vždy vstřícná, ochotná, se zájmem o problém, pomůže, vysvětlí..........

Paní doktorka na svém místě, lidská, chápavá, normálně si s ní mohu popovídat o všem, řekne svůj názor. Moje obavy vždy tzv.. "rozmělní". A je zase dobře. Vždy pomůže. Díky paní doktorko.

Moje lékařka to naštěstí není,ale léčila mého otce.Můj názor na paní doktorku-pokud pacient zemře(tudíž neplatící pacient),tak už mě nezajímá!!!

K paní doktorce chodím 18 let.Vytvořila jsem si k ní téměř rodinnou vazbu,při mých pravidelných kontrolách tlaku mne trpělivě vyslechne v mém stýskání si na život a občas i poradí.Pro člověka,co ji ještě nezná,působí svérázným a příkrým dojmem,ale je to laskavý člověk.Její sestřička je úžasně hodný člověk a opravdu při odběrech krve(kdy žíly zásadně nechávám doma na skříni) ,její jemné ruce pomalu ani necítím..natož aby se mi udělala modřina..Jsem jí za to vděčna,protože jsem si v nemocnici kdysi prožila při léčení trombozy svoje..

Spokojenost

výborná

Nedavno mi bylo 40 a k pani doktorce chodím od 14 let ,mam autoimuní šz,leidenskou mutaci a taky mám za sebou pár depresí ,kterými jsem si prošla když mé děti měli fakt bujnou pubertu ,ale paní doktorka ke mně byla vždy hodná a nikdy se nechovala povrchně naopak ,ale to samé platí i u sestřičky a dokonce musím říct že je to jediná sestra která umí píchat a nikdy od ní nemám modřiny -což se nedá říci o ostatních sestrách( zrovna mám bolavou modřinu a to z hematologie)s pozdravem h.dadučová lbc

S paní doktorkou jsem velmi spokojená a je nejlepší.

Zkušená lékařka, žádné zbytečné cavyky, ale udělá co je potřeba.
Moc nemarodím, ale když už, tak jsem byl vždy spokojen.

Ukážu se u ní v průměru jednou za 5 let.Mám ji rád. Je to takovej svéráz, takže asi ne každýmu sedne, ale já si jí nemůžu vynachválit. Můžu jí doporučit.