Krajská nemocnice T. Bati, a. s.
Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati, a. s. Jiný

Naprosto výborný přístup. Vytrhávání zubu moudrosti bez jakékoliv bolesti. Spokojenost. Doporučuji!

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati, a. s. Jiný

Vynikající odborník na stomatochirurgii .Prodělala jsem zde odstranění novotvaru na horním patře ústní dutiny, kdy zákroku jsem se velmi obávala. Práce pana doktora moje obavy zcela rozplynula Ještě jednou děkuji.

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati, a. s. Jiný

Velmi prijemny pan doktor a dokonaly profik, delal mi s tymem operaci mnohocetnych zlomenin obliceje po urazu, zlate rucicky a perfektni pristup, mohu jen a jen doporucit, jak pana doktora tak cele oddeleni ve Zline. Velka pochvala vsem.

Umístění: Krajská nemocnice T. Bati, a. s. Jiný

Dává mě dohromady po zlomené čelisti. Příjemný, klid vyzařující doktor, za kterého jsem velmi vděčný. Chtěl bych ho za osobního zubaře, ale mám obavy, že má už svých zákazníků asi dostatek. Opravdu perfektní doktor!!!

Pomáhal mi při zlomené čelisti. Naprosto profesionální a příjemný přístup. Snad ten nejlepší doktor, se kterým jsem měl kdy zkušenosti.

Souhlasim s ostatnima je fakt super a prijemny dnes jsem u neho byla trhat zub a vubec jsem nemela strach jako u ostatnich zubaru.Nevite jestli ma nekde svoji ordinaci strasne rada bych knemu chodila.popripadne email Dekuju

Byla jsem u pana doktora vyřezávat osmičku, která ležela. Skvělý přístup a komunikace a navíc velice příjemný člověk. Moc mu děkuji a rozhodně doporučuji.

Moje šestka vlevo dole dala zabrat spíš mně než panu doktorovi :) Šikula, takhle hezkých a příjemných doktorů a budeme chodit k zubaři i rádi ;) Děkuji za péči.

Byla jsem u pana dr. Pohanky trhat osmičku a jak píšou všichni v diskusi, je opravdu příjemný, je zbytečný strach. Musí ho práce bavit, protože se u něho člověk velmi dobře cítí.

Byla jsem si necaht vyřezat dvě osmičky (ležely). Po negativní zkušenosti s jiným zubařem, kterému se zákrok nepodaři jsem měla hrozný strach. Ale pan doktor je jednoznačně profesionál!! Rozhodně se nebudu bát tam znovu jít s dalšími osmičkami.